reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Miroslava Co sie stalo? Lec do innego lekarza na usg!!! Trzymaj sie!!

Mi sie @ spoznia 1 dzien. Robilam test juz wczoraj ze wzgledu na to"niby owulacyjne" plamienie. Jeśli byloby to owulacyjne to juz wczoraj bym sie dowiedziala o ciazy. Niestety chyba nic z tego bo od rana boli mnie brzuch na @. Juz chodze z podpaska i czekam :-(
 
reklama
miroslava pędź prywatnie do innego ginka nie czekaj do poniedziałku oszczędź sobie tych nerwów a ja wierzę mocno że jednak z maleństwem jest wszystko w porządku i ten lekarz to zwyczajny konował:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A dlaczego poszłaś do tego lekarza?

netula przytulamy Cie cieplutko do serduszka i pomożemy jak tylko umiemy

muffy dopóki nie ma @ to jest nadzieja i jej sie trzymaj. Mi okres spóżnia się już ok. 4 dni z tym że ja nigdy nie miałam regularnych jak w zegarku to znaczy nie przekraczało nigdy 30 dni
Wiem dziewczyny że czekacie na teścik ale ja strasznie się boję wydaję mi się że już się tak nakręciłam że nie potrafiłabym spokojnie przejśc nad tym do porządku dziennego gdyby jednak okazało się że nie.
 
Miroslava! Mam nadzieje, ze to jakas straszna pomylka niedouczonego kmiota :wściekła/y: Trzymaj sie kochanie i idz do gina, ktoremu ufasz. Bede sie za Ciebie modlic
 
hej
Poszłam do tego lekarza, bo jak się podcierałam, to zobaczyłam lekkie plamienie, takie brązowe skrzepy ze mnie wychodziły, więc zgłosiłam się do szpitala. Tak wogóle to on mi powiedział, że to chyba z nadżerki, ale tak naprawdę, to oni niczego nie potrafili mi powiedzieć na 100, albo chociaż na 80 %. Chcieli odrazu robić zabieg, ale ja się nie zgodziłam,teraz jestem w domu i właściwie cały czas leżę. Poczekam do poniedziałku, chyba, że będzie się coś działo, to pojadę do innego szpitala, ale niestety najgorsze myśli przychodzą mi do głowy, chociaż w sercu tli sie nadzieja....
 
Netula! Mocno Cie przytulam. Rozumiemy tutaj Twoj bol jak nikt inny. Trzymaj sie i nie probuj na sile dojsc do rownowagi. Daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Tutaj smialo mozesz sie wyplakac.
I pewnego dnia oglosic, ze zobaczylas 2 piekne kreseczki :tak::tak:.

Jezyk Muffy... POWODZENIA :tak::tak::tak:
Cyprysiowa jak nie ma @ to jest nadzieja ... Zauwaz, ze pisze na zielono

... tak mi sie smutno zrobilo z powodu Miroslavy :no: Trzymaj sie kochana.

Gabi, a Tobie czemu bylo smutno???

Joas, dobrze, ze w porzadku :tak:

Buzka dla pozostalych dziewczynek:-)
 
Miroslava! Bardzo dobrze, ze nie zgodzilas sie na zabieg! Nawet jesli jest najgorsze ( a mam nadzieje, ze nie) musisz miec 100% pewnosc. Ja bylam u 4 lekarzy!
Jestem calym sercem i myslami z Toba.
 
miroslavo odpoczywaj i oby nic sie nie działo może to naprawdę tylko nadżerka i będzie dobrze i biegnij szybciutko do swojego ginka jak tylko będzie
 
reklama
Dziewczyny,ja nie potrafię tego eszystkiego zrozumieć!Za co musimy tak cierpiec?!Jest mi dziś strasznie smutno :-( Znajome przysyłają mi zdjęcia swoich nowo narodzonych dzieci i nie potrafią zrozumieć że to boli!Chcę się cieszyć ich szczęściem,ale nie umiem!Jutro mój syneczek skończył by 3 miesiące:-( :-( :-(
 
Do góry