reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dla każdej z was:
Wesołych Świat Wielkanocnych,
pokoju ducha, wiary w Boga i w Ludzi.
Umiejętności dostrzegania piękna tego świata
i oczywiście wiary w Siebie i swoje możliwości.
 
reklama
Pomaleńku przez podwórze
Idą sobie dzieci kurze.
W kropki, w ciapki, malowanki,
bo to miały być pisanki... ;-)

życzę Wam zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych
wiosny w sercach, uśmiechu na twarzy i dużo wiary....


 
A ja po prostu życzę wam wszystkiego naj naj naj....czyli upragnionych dzidziusiów:) zdrowych i słodziaśnych! i sobie też życzę :),żeby moje szczęscie w brzuszku grzecznie czekało do terminu i wcześniej nie próbowało sie wygramalać!!!
 
Kochane dziewczyny chciałam Wam życzyć:

Niech radosne Alleluja będzie dla Was ostoją miłości
i wiary. Niech pogoda ducha towarzyszy Wam
w trudzie każdego dnia. Wiele szczęścia na co dzień...

  • Nie będzie mnie przez Święta wiec mowie do Wtorku:*:*:*
 
Witajcie, jestem juz w domu, wczoraj rano mialam zabieg a o 18 juz mnie wypuscili, mieszkam w Dublinie i tu raczej nie trzymaja przez noc. Wole byc w domu niz wsrod obcych w szpitalu, choc nie moge narzekac, bo lekarze i pielegniarki cudowni. Jak czytam posty na ktorym dziewczyny opisuja jak byly traktowane w Polsce ciesze sie ze stalo sie to tu. Duzo sie mowi o ich opiece medycznej, w Polsce tez nie jest super, ale oni maja serce i jakies uczucia. Wszyscy mi tlumaczyli co beda mi robic, pocieszali, proponowali ich psychologa, ponoc swietny. Kiedy sie obudzilam, pielegniarki co chwile u mnie byly, lekarz zagladal kilka razy. Na sali byly ze mna 2 inne po zabiegu, a w sumie conajmniej 10. Jedne mlodziutkie, inne ciut starsze, pielegniarki mi mowily ze tak jest codziennie, masakra, ale mimo wszystko widze ze oni nie traktuja nas jak "worek kartofli", ale z uczuciem, bo widza jak cierpimy. Mam nadzieje ze za kilka miesiecy tam wroce i wyjde, ale juz z malenstwem. Pozdrawiam was i zycze milego dnia.
 
Witajcie Kochane!

Wpadam tylko na chwilkę...z życzeniami!

ŻYCZĘ WAM WSPANIAŁYCH ŚWIAT WIELKANOCNYCH, SPĘDZONYCH W CUDOWNEJ ATMOSFERZE Z NAJBLIŻSZYMI!
I KURCZACZKÓW :-) KOLOROWYCH I PIĘKNYCH :-)
 
W dniu tak pięknym i radosnym,
gdy zieleni ziemia się ,
Gdy króliczek i baranek razem bawią się,
Świat się cieszy,
bo Zmartwychwstał Jezus Chrystus Pan.
Niech wam Pan Bóg łaski z nieba śle,
żeby wszystkim dobrze żyło się.
Wszystkiego najlepszego dla Was kochane spełnienia największego marzenia o pięknym zdrowym bobasku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U mnie przygotowań do świąt ciąg dalszy jeszcze do tego wszystkiego lodówka mi dzisiaj wysiadła:wściekła/y:

Justkabor trzymaj się światełko (*) dla Twojego aniołka ja dzień przed wigilią miałam zabieg a teraz mam już małą kruszynkę w brzuszku.


 
Ja tylko na momencik bo robota czeka

Życzę wam wesołych Świąt , mokrego dyngusa, pięknych pisanek, fasolek pod serduszkiem , szybkich zafasolkowań i spokojnych 9 miesięcy , aby z każdym dniem posiadać więcej wiary i nadziei , aby przeżywać tylko chwile spokoju i bezbrzeżniej radości , abyśmy zawsze były uśmiechnięta dla naszych Aniołków ,któe nas widzą i nad nami czuwają.

Olu81- moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam wszystkie nowe Aniołkowe mamusie bądźcie silne i wytrwałe, zapalam światełko dla Aniołków (*)
Trzymam kiuki za wszyskie babeczki ,za badanka , testy ,wyniki, fasolki i spokojną ciąże.
Piękne życzenia dziewczynki , piękny list od Aniołka no popłakałam sie.
 
reklama
Dzisiaj z rana bez
gadania bierzcie się do
jaj malowania. Malujcie
wszystkie bez wyjątku
i te z majtek i te z wrzątku.Wesołych Świąt!!!
 
Do góry