reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZY!
 
reklama
Aby Zmartwychwstały Chrystus
obudził w nas to, co jeszcze uśpione,
ożywił to, co już martwe;
niech światło Jego słowa
prowadzi nas przez życie do wieczności.

zycze Wam zdrowych i radosnych Świat
 
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
WESOŁEGO ALLELUJA!!!


Dziewczyny - i żeby się nam wszystkim spełniły te wiadome marzenia!!!
 
Dziewczyny, na te święta życzę Wam dużo spokoju i odpoczynku. Lenistwa w gronie rodziny i przyjaciół. Spełnienia marzeń, przede wszystkim tych rodzinnych, tak ważnych dla nas, ale także tych zawodowych. No i pięknej pogody :-)
 
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób




Zobacz załącznik 232484
 
Witajcie dziewczynki
my nadal w dwupaku ale przedwczoraj złapały mnie skurcze i bardzo bolał krzyż nie wiedziałam czy budzić męża i jechać do szpitala czy przeczekać bo mam szewek który trzyma i mała chyba sama nie wyjdzie. Więc spokojnie wzięłam nospę fortę pobujałam się trochę i się uspokoiło , za dwie godziny znowu pobudka ale przeszło po jakimś czasie więc mam nadzieję że zuzia do środy wytrzyma bo mam zdjęcie szewka a później niech wychodzi.

Kochane z okzaji świąt życzę wam smacznego jajeczka, dużo radości , miłości i wytrwałości:-).
Trzymam za was kciuki mocno jakby tylko się coś działo to od razu napisze sms bo na neta nie wejdę bo niestety jeszcze go nie mam.
Buziaczki kochane
 
reklama
Agnieszka czas leci nieubłaganie, ale masz swojego Skarba, ślicznego Skarba. Bardzo mi się podoba to zdjęcie w serduszku, Mała jest urocza :tak:

Karola - to po zdjęciu szewka czekamy na wieści, niech Zuzia powoli zawita w naszym świecie :-)

Dziewczyny i jak tam po świętach, parę kilo przybyło? :-D:-D:-D Ja trzymam się dzielnie i nie objadam się, w piątek wizyta - połówkowe i wejście na wagę, trzeba być twardym nie miętkim :-p
Pozdrawiam w lany poniedziałek :-)
 
Do góry