reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Maruszka9 – super, że troszkę odpoczniesz … w końcu :-p

Lena_83 – marzenia się spełniają, trzeba tylko w nie mocno wierzyć :tak:

Niucha79 – 14 czerwca to tak naprawdę za chwilkę ;-)

Naddie – czasem pragnienie dziecka jest tak wielkie, że blokuje się coś w głowie, nie zawsze organizm jest gotowy. Zrób test nie ma na co czekać, moja dzidzia jest ze mną w brzuszku dzięki szybkiej reakcji lekarza i braniu luteiny. :tak:

Kaśka – ach radość dziecka to największa nagroda dla rodzica, aczkolwiek tutaj trzeba się zastanowić czy mama nie ma większej frajdy. :dry: Kasiu rady Pati powinny zadziałać z tym moczeniem pyska w sikach, ja tak mojego królika nauczyłam gdzie ma się załatwiać i tylko w klatce swojej robi ;-)

Jankesowa – Ty się nie dołuj tylko ciesz się ze staranek, a dzidzia przyjdzie do Was. Trzymam kciuki. ;-)

EdyśG – do usług, jakbyś jeszcze kiedyś zwątpiła w swoje maleństwo i siebie daj znac, postawimy do pionu od razu :-p

GosiaLew – eee takie pytania są faktycznie głupie, bo jak tu na nie odpowiedzieć? :no:

Onaxxx – kochana jakbys nam tu była niepotrzebna to na pewno by nikt do Ciebie bezpośrednio nie pisał, więc nawet takich głupot nie wypowiadaj, a teraz zrób sobie ciepłą relaksującą kąpiel, wklep balsamik, ładnie się umaluj, stań przed lustrem i powiedz sobie głośno – jestem super babeczka. :-):-):-) Nie słyszałam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zjola – aaa to widzę, że nie tylko u Ciebie najazd teściowej, She też się z tym problemem zmaga ;-)

V_jolka – nie zamierzam rodzić teraz, termin mam na 5.08 i wtedy urodzę i ani dnia wcześniej i ani dnia później, tak się umówiłam z gin i przede wszystkim z Córcią. Kuruj się tam skutecznie.

Wiolka_1982 – poryczałam się ze szczęścia, kochana uważaj na siebie i nie denerwuj się niepotrzebnie - gratuluję :-)

Martusionek – będzie dobrze, wierz w to :tak:


A ja po wizycie i w skrócie jest wszystko ok, a szczegóły po obiedzie, bo mnie A. zakatrupi zanim wtranżolę ten pyszny obiadek :-p
 
reklama
Dziewczyny obiecana relacja z wczorajszej wizyty :-)
Było troszkę śmiechu, bo lekarz nie mógł się nadziwić jak ta moja ciąża książkowo przebiega, że szkoda mi się z domu ruszać z takimi wynikami. Gdyby nie fakt, że na początku był kiepski progesteron i natychmiast miałam podaną luteinę, to cała ciąża do tego momentu można uznać za idealną, bo mdłości już tak jakby nie pamiętam :eek:
Ada waży 2200, no i żartowniś gin mówi 4400 na poród, czyli o 300 więcej niż ostatnio. :szok:Według USG ciąża o 2 tygodnie starsza. Zrobił mi wszystkie przepływy i wszystkie inne niezbędne badania w tym tygodniu i Dzidzia zdrowa jak rydz. Patrzał na te wyniki i śmiał się tak równiutkie wykresy wychodziły. Nie mam zdjęcia, bo Mała pokazała piczkę i zaraz odwróciła się tyłem – wstydnisia. Nie szło Jej uchwycić. Skierowanie do okulisty. Szyjka ok. Następna wizyta za 3 tygodnie już.

A. jak usłyszał jak jest idealnie, to nie naskarżył na mnie, ale musiałam mu obiecać, że nie będę przeginać, no cóż przy takiej pogodzie nie mam najmniejszego zamiaru.


Dziewczyny tak jak chwalił te moje wyniki, ja nie potrafiłam do końca się śmiać, bo może jakbym na niego trafiła od początku swojej pierwszej ciąży to mój Aniołek byłby teraz ze mną. Nigdy nie poznałabym łez straty Maleństwa. :-:)-:)-(

A teraz mniej ważna rzecz, aczkolwiek istotna, waga wskazała tylko 1 kg więcej od ostatniej wizyty :-D:-D:-D

EwelinaK26 - a ja tak sobie ostatnio pomyślałam o Tobie, czy Twój następny wlot na forum nie będzie już fasolkowy, bo ostatnio troszkę mało czasu dla nas masz, co? Trzymam kciuki, rób testa i ach już się nie mogę jutra doczekać :-) Kacperek będzie miał rodzeństwo i będzie musiał być grzeczny, żeby dawać ładny przykład hehe :-p
 
Witajcie kochane
Aga nie mogę się napatrzeć na twoją śliczną królewnę jeszcze trochę i będziesz jej kitusie robiła
Wiolka gratulacje i spokojnej nudnej ciąży
Lilijanna no niedługo wizyta narazie jestem spokojna ale pewnie przed gabinetem i tak nerwówka będzie
Ewelina kciuki zaciśnięte
U mnie dobrze lenię się ile można dzisiaj w kościele było mi tak duszno że myślałam że zemdleje. Synek już zadziałał i cała ulica już wie że będzie miał rodzeństwo wczoraj sąsiadka mi gratulowała i mówiła że przywiezie mi ciuszki po wnusi bo nie mają komu wydawać, cieszę się bo ja po Kubie to prawie nic nie mam bo to było tak dawno że wszystko powydawałam. Mój P zaczyna już mówić do brzucha a wczoraj wziął stetoskop i sprawdzał czy słychać serduszko ale nic z tego tylko jakieś szumy było słychać.
 
Wiolka gratulacje!!!
Aga - Gloria jest prześliczna!!!
Lilijanna - bardzo się cieszę, że przynosisz dobre wieści po wizycie u gin. Oby tak było już do końca ciąży!!!

A u mnie dziś 4 dzień @ - najgorszy był 2 - myślałam, że dostałam krwotoku. Dziś już jest ok. We wtorek zadzwonię do poradni genetycznej - może będą już wyniki kariotypu (oby były to dobre wyniki)....... Dziś w kościele trafiłam na chrzest; myślałam, że jestem silna, ale musiałam wyjść bo oczy miałam pełne łez....
 
Wiolka moje gratulacje!!! Ale ja się cieszę :-) Spokojnych i nudnych jak flaki z olejem 9 m-cy :-)

Ps. Wioluś a dopytasz w sądzie o drugie małżeństwo, dziecko i dochody drugiej żony przy rozdzielności majątkowej?

A moja Córcia zniżyła troszkę główkę. Do tej pory była nad pępkiem, teraz jest poniżej. Malutko, ale zawsze. Pani Basia ze szkoły rodzenia mówi, że to może być znak, że Mała szykuje się do obrotu główką w dół... Oby...

No i podjęliśmy decyzję, że bierzemy ślub. Zostały 3tygodnie i wiele do zrobienia...

A mnie znów krtań rozkłada. Ledwo co wyszłam z zapalenia (antybiotyki), a znów się po 2tyg coś zaczyna dziać. Akurat jak wracam do pracy. Bomba!
 
Czesc kochane.My juz od piatku w domu...
W Polsce bylo super,ale tak szybko zlecialo...Naprawde nie chcialo mi sie wracac...
Aga super ta Twoja corcia...A jaka ma fajna czuprynke...a myslalam,ze tylko moja mala miala tyle wlosow jak sie urodzila-hihi.
Wiolka gratulacje!!!Spokojnej ciazy zycze.
Buziaki dla wszystkich
 
reklama
Wiolka GRATULUJĘ I ŻYCZĘ SPOKOJU !!!
Ewelinka trzymam kciuki!!!!!
Agnieszka ja dopiro spojrzałam,ze Julka ma już 5misięcy!!!! jejku a tak nie dawno czekałyśmy aż się rozpakujesz.nieprawdopodobne!!!!!
 
Do góry