reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Alza no tutaj tak jest, na wszystko trzeba czekać, nie ma nic od ręki... Natomiast co się dzieje na uczelniach w Pl to już zupełnie inna bajka, też studiowałam ale na szczęście aż tak jawnych przypadków "sprawiedliwego" wystawiania ocen nie miałam
powiem ci że ja też nie wiem co kupować i do końca tego nie ogarniam... ty chociaż możesz iść do sklepu i obejrzeć na żywo wózek czy coś, może sprzedawca coś doradzi... ja kupuję przez internet a jak przyjadę to będę najpierw cały dzień odpakowywała paczki i oglądała, a potem najwyżej trzeba będzie coś odesłać... tak zrobię z wózkiem, zamówię przez neta ale czy przy nim zostanę... trudno powiedzieć bo na obrazku wszystko wygląda inaczej niż na żywo...
z innych rzeczy to zamówiłam leżaczek, matę do zabawy, kosz na zużyte pieluszki, sterylizator do butelek i smoczków, podgrzewacz, laktator ręczny i elektryczny medela swing - te rzeczy kupiłam na allegro używane, czasami są fajne aukcje w których jest nie tylko pojedyncza rzecz a komplet różności, opisują to jako wyprawka, skusiłam się na jedną taką wielką paczkę, były w niej też jakieś ubranka, zabwki i inne drobiazgi...
generalnie mebelki chcemy tutaj kupić w Ikei, tylko jeszcze nie wiem kiedy się tam wybierzemy bo do Oslo mamy kawał drogi - 300km
po za tym zamówiłam trochę kosmetyków, skusiłam się na serię Oillan ale gdybym była na miejscu nie kupowałabym tego za dużo tylko postarała się o jakieś próbki na początek a później zdecydowałabym które płyny do kąpieli i maści na odparzenia najlepiej odpowiadają mojemu dziecku, bo czasami niby taki sam kosmetyk jednej firmy może uczulać a innej nie... generalnie tak kiedyś pisały dziewczyny na forum... ja zabiorę sobie do Norwegii więcej i potem najwyżej zobaczymy co będzie, łatwiej jest mi zamawiać kosmetyki dla mnie bo ja już mam swoje ulubione i wypróbowane rzeczy które stosuje i wiem że mi odpowiadają, natomiast też nie wiem co będzie najlepsze dla mojej córeczki... więc doskonale cię rozumiem, można się pogubić :confused:
ja poszłabym do szkoły rodzenia w Polsce :tak:zawsze czegoś ciekawego i nowego można się nauczyć, mi się zostają filmiki na youtubie i książka "Język niemowląt" - zresztą polecam bardzo praktyczne wskazówki w niej znalazłam :-)
 
OneMoreTime tez chciałam biały sznureczek (taki czysty Aniołkowy), ale przecież pracuje w gastronomii więc szybko by się brudził dlatego wzięłam jednak czarny :tak:

Alza nie muszę juz kopać chochlika...poprosiłam męża zeby schował testy gdzieś gdzie "nie zaglądam" :-p

Dzis sobie przypomniałam że w poprzedniej ciąży zrobiłam test 10 dni po spodziewanej @ i druga kreseczka wyszła taka jaśniutka....co przecież po takim czasie powinna być raczej wyraźna. Kolejnego testu wtedy nie robiłam tylko udałam sie do gina i zrobił mi usg.....potwierdził obecność Groszka :blink:
 
dlatego MisiaMonisia proszę spokojnie czekać do niedzieli :tak: my oczywiście razem z Tobą a w niedzielę czekamy na dobre poranne wieści ;-) bardzo dobrze zrobiłaś z testami że dałaś je Mężulowi :-D mój Mąż też miał mnie dość, bo raz byłam pewna że się udało, za chwilę totalnie zrezygnowana, a chwilę później chciałam robić test, choć wiedziałam że nie pokaże jeszcze faktycznego stanu rzeczy :-p któregoś dnia powiedział do mnie "zaraz zabiorę ci te wszystkie testy i schowam tak że nie będziesz mogła znaleźć, a jak nie dostaniesz @ to będzie wiadomo że się udało" :-D ale obiecałam że przestanę fiksować i obyło się bez chowania teściorów ;-)
 
Misia szczerze mówiąc myślałam o nim dużo wcześniej ale bałam się...chciałam zaczekać jeszcze do lipcowej wizyty u gina..ale sama widzisz ;-) jakiś dobry chochlik mnie podkusił i wczoraj powstał suwaczek :tak:

ona kliknij w mój suwaczek albo czyjkolwiek inny przekieruje cię na stronkę gdzie możesz utworzyć swój :sorry:
 
reklama
Do góry