reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć Dziewczyny,
dawno mnie tu nie było. Wróciłam po urlopie.
Doris &&&&&&&&&&&&& tym razem musi być dobrze!
Gloria Kochana bardzo mi przykro :(
One i Ewel dziewczyny bardzo się cieszę, że u Was wszystko w porządku. Połowa już za Wami. Brzuszki pewnie rosną :)
Olasec Teraz chyba Ty jesteś pierwsza w kolejności do rozpakowania :)
Stokrotka &&&& za betę

U mnie nic nowego. 5 mscy starań za nami. Tarczyca nadal lekko rozchwiana. Owulacja jest bo był monitoring, ale póki co nic z tego nie wychodzi. Kolejna koleżanka zaszła w ciążę, z czego bardzo się cieszę, ale jednocześnie bardzo mnie dołuje. Powoli mam już tego dość. Ostatnio tak szybko się udało, a teraz tyle prób i nic z tego. Dołuje mnie to strasznie. Nie potrafię się wyluzować i nie myśleć o tym. Próbowałam, ale cały czas myślę o dziecku jest to silniejsze ode mnie. Może coś doradzicie jak się starać i nie zwariować :) Pozdrawiam
 
Witajcie dziewczynki .
Wpadam do was po wiekach nieobecności .
Jak zwykle szykujemy się razem z Karolcią do pielgrzymki ,więc jak któraś chce intencje to piszcie na pw .
Będzie nowenna w drodze i potem Msza na Jasnej Górze w kaplicy przed cudownym obrazem .
U nas powolutku .
Młoda rośnie jak na drożdżach ,przekochana istotka choć czasem jej rosną niezłe różki :-D:-D:-D
Wszystkim dziewczynkom zaciążonym i tym co urodziły serdecznie gratuluję ,a za staraczki trzymam kciuki .
A to nasza mała księżniczka :-)
 

Załączniki

  • 20150730_180319.jpg
    20150730_180319.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 50
  • 20150716_132533.jpg
    20150716_132533.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 49
  • 20150714_180651.jpg
    20150714_180651.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 51
  • 20150630_204751.jpg
    20150630_204751.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 53
  • 20150726_192044.jpg
    20150726_192044.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 48
  • 20150727_182240.jpg
    20150727_182240.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 49
szczerze powiem to już straciłam nadzieję, zrobiłam kolejny test i jest ujemny :-(, nawet mnie (.)(.) przestały boleć, czuję się NORMALNIE
 
Doris, po południu robiłaś kolejny test? przecież wiesz, że na początku wychodzą z porannego moczu, bo jest wtedy największe stężenie hormonu... jutro idziesz na tą betę?

As, obie z Karolinką wyglądacie rewelacyjnie :tak::-)

Black, niestety nie ma złotego środka dla każdego na "wyluzowanie" podczas staranek :baffled: nadal ćwiczysz? a narzeczony żołnierzyki badał? bo nie pamiętam.... :-(

U mnie nie jest tak kolorowo, bo szyjka mi się skróciła poniżej normy... codziennie dochodzą nowe objawy ciążowe, co do których nie jestem pewna czy to normalne, czy nie... są dni gorsze, gdy schizuję na maxa i są takie, gdy staram się trzymać i cieszyć z każdego kolejnego dnia...:confused2:

Dzisiaj nasza 6 rocznica... jutro J przyjeżdża na dłuższy urlop i mam nadzieję, że to jakoś miło uczcimy :happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry