reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Funia z Olkiem brałam luteinę 3x2 dopochwowo, nospę 3 razy dziennie magneb6 3x2 i leżałam plackiem. W szpitalu ordynator dorzucił mi jeszcze duphaston i mowił, że w stanach to w ogóle dają na dobę 2-3 g progesteronu standardowo, więc na pewno Ci nie zaszkodzi ;-)
Ja w ogóle miałam chyba jakieś kolosalne niedobory magnezu, bo brałam takie duże dawki w ciąży, robili mi wlewy z magnezu dożylne a po porodzie zrobiłam analizę pierwiastkową włosów i wyszło, że jeszcze nie uzupełniłam braków.
 
reklama
funia Krwawienie u mnie trwało ok 2-3 dni - było niewiadomego pochodzenia. Wcześniej jeszcze kilka dni miałam plamienia. We wtorek z plamieniem poleciałam do lekarza, potem wizyta w czwartek, bo brak zmian, w piątek już było gorzej - więc pojechałam na kolejną wizytę. Dostałam skierowanie do szpitala (aczkolwiek sam lekarz twierdził, że dużo więcej mi tam nie pomogą) - dla spokoju własnego sumienia w sobotę stawiłam się na IP. Przyjęli mnie na oddział - a tam USG ze średniowiecza, położyli na oddział i czekałam na poniedziałek, co by badanie USG zrobili. Na USG lekarz stwierdził, że ciąża jest młodsza niż wynika to z OM, więc dużych szans mi nie daje, bo nie widzi serduszka - tydzień później byłam u swojego gina i tam już się wszystko zgadzało. Ciąża donoszona - córka zaraz skończy 6 lat.
edit. Zapomniałam dopisać, że plamienia miałam jeszcze ok tygodnia po wyjściu ze szpitala. Wypuścili mnie po badaniu USG w poniedziałek, z zaleceniem kontroli u mojego lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Alza czyli nie jestem sama z taka konska dawka[emoji4]tez leze plackiem,ale Ty tak cala ciaze lezalas?

Witch czyli podobie jak u mnie,w ogole lekarz mi wczoraj powiedzial,ze on tez by nie zostal w szpitalu na moim miejscu ,bo leczenie bedzie polegalo na lezeniu [emoji4]
A tam to jeszcze sa takie warunki ,ze toaleta jest na korytarzu ,w sumie 2 na caly oddzial i w ogole jak tam bylam wczoraj to zaraz mi sie przypomnial pazdziernik[emoji20]

Calineczka to mogloby byc plamienie implantacyjne,czas by sie zgadzal,a jezeli tak to za jakies 4-6 dni na pewno test bedzie pozytywny[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Calineczka ja tez stawiam na plamienia implantacyjne. U mnie tez tak bylo, trzymam kciuki!

Nafoczka ten rysunek to jeden z najpiekniejszych obrazkow jakie widzialam, musisz koniecznie go zachowac i oprawic! Jaka dbalosc o szczegoly! I to serduszko u bobasa, bo po prostu genialny! Bardzo wzruszajacy.
 
Calineczka Po poronieniu tak może się zdarzyć. A to Twoja pierwsza @ czy już druga? Mi np. zaczęły występować plamienia przed @, nawet do tygodnia przed spodziewaną @. A jesteś pewna tej owulacji?
 
1487091175-aaaaaa.jpeg


Wg om 6t1d, mamy serduszko [emoji175]
Pozdrawiam Was wszystkie, idę dalej męczyć się z mdłościami [emoji13]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alza czyli nie jestem sama z taka konska dawka[emoji4]tez leze plackiem,ale Ty tak cala ciaze lezalas?

Witch czyli podobie jak u mnie,w ogole lekarz mi wczoraj powiedzial,ze on tez by nie zostal w szpitalu na moim miejscu ,bo leczenie bedzie polegalo na lezeniu [emoji4]
A tam to jeszcze sa takie warunki ,ze toaleta jest na korytarzu ,w sumie 2 na caly oddzial i w ogole jak tam bylam wczoraj to zaraz mi sie przypomnial pazdziernik[emoji20]

Calineczka to mogloby byc plamienie implantacyjne,czas by sie zgadzal,a jezeli tak to za jakies 4-6 dni na pewno test bedzie pozytywny[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba bym skakała pod niebo jakby się udało. :)
Dziś znowu było plamienie. Zobaczymy co z tego będzie. Nie nastawiam się na nic, żeby się nie rozczarować, wolę się pozytywnie zaskoczyć ;)
 
reklama
Do góry