reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Roxie tez mam bojowe nastawienie,bede matka wojowniczka[emoji5]
Tez budujemy od podstaw ,mamy dopiero fundament ,od soboty ruszamy znow [emoji4]to kiedy sie wprowadzacie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funia nam żeby się wprowadzić na swoje 3 lata się zeszło ale warto było teraz mamy święty spokój sami bez teściowej po prostu marzenie:happy: współczuję i zazdroszczę bo super jest wykończenie wnętrz każda decyzja o jakimś zakupie większych i mniejszych rzeczy dobieranie, ah jak ja to uwielbiam :rolleyes: pokaże wam kawałek mojej kuchni jak znajdę zdjęcie :wink:
 
Coś mam :happy:
 

Załączniki

  • 20160816_094530-1.jpg
    20160816_094530-1.jpg
    649,1 KB · Wyświetleń: 88
Piekna ta kuchnia:) gloria6 o ile sie nie wykoncze z nerwow i stresu szkoda ze nie moge sie z tego cieszyc jak poprzednio.
 
Zosiak zaczniesz się cieszyć jak zobaczysz serducho:tak:❤❤ będzie dobrze kochana zobaczysz, mam takie przeczucie:cool2:
Na jakiejś stronce przeczytałam piękne słowa
,,Nasze aniołki nie odeszły,
one przesynely sobie datę przyjścia na świat,,
Bardzo pozytywnie na mnie wpłynęły te slowa:rolleyes:
 
@funia to dopiero się okaże jak wyjdzie w czasie bo mąż sam wszystko teraz robi ale fachowiec więc woli sobie sam dobrze zrobić niż poprawiać za innymi :) fundamenty zrobiliśmy 2013roku i tak powoli się robi końcem kwietnia maja przyjść robić schody i kuchnię także coraz bliżej ale myśle że nie szybciej wejdziemy jak czerwiec / lipiec :) cieszy to wszystko jak nie wiem tyle że wyrzeczeń też kosztowało ja byłam 7 lat za granicą mój więcej i tak braknie zrobimy tyle żeby wejść ale cieszy mnie że nie mam kredytu na głowie :)
 
zosiak też mam tyłozgięcie macicy i donosiłam ciąże. Lekarz mi mówił, że to raczej jak coś to problem z zajściem a nie donoszeniem.

Zaaaneta odsuń zabobony na bok i oczywiście się starajcie do dzidzie. Ja w żadne zabobony nie wierzę. Żadnych czerwonych wstążek czy innych gówien nie wieszałam małemu w wózku itp bo po prostu takie rzeczy olewam. Co ma być to będzie. Nie nakręcaj się Kochana staraj się o dzidzie i zostań chrzestna :) :*
Ja jestem jakaś inna bo nie lubie chodzić i wybierać czy to mebli czy nawet suknie ślubną jak wybierałam to była to jedna z gorszych rzeczy dla mnie. Męczy mnie to. Mam swój styl i nakreślę projektantowi co chcę i niech nam zrobi projekt wnętrza. Lubie prostote wiec będzie łatwiej. Wg mnie niby wszystko jest ale jak przyjdzie co do czego to mi się nic nie podoba. Wybredna jestem:(

gloria6 a dlaczego odmówił, podał jakiś powód? masakra

Magdalena26 mojemu Misiowi spuchły dziąsła około 4 mca i byłam pewna, że mu wyjdą zęby. Gryzł wszystko i wszystkich, maruda nie z tej ziemi i co pierwszy ząb mu wyszedł jak mial 10 mcy.

Roxie, Funia my też się budujemy. Jutro kończą fundamenty:) Powodzenia życzę :)
 
Olasec to fajnie ze donioslas moze i mi sie uda w koncu.
Zaaaneta tak jak dziewczyny mowia zostan chrzestna ale nie rezygnuj ze staran o dziecko mamy tu gorsze i lepsze chwile ale nie mozna sie poddawac ja ostatnio dalam ciala na calego poddalam sie i wkurzylam
Roxie i funia to fajnie ze sie zajelyscie budowa i remontem piszcie co u Was ja ciagle w lozku kregoslup mnie boli bo to juz idzie drugi tydzien jak leze. A chcialam sobie zdjecia wywolac, smutno mi akurat wyladowalam w szpitalu wtedy kiedy mialam zamowiona za moja mame zmarla msze :(
 
reklama
Olasec to fajnie ze donioslas moze i mi sie uda w koncu.
Zaaaneta tak jak dziewczyny mowia zostan chrzestna ale nie rezygnuj ze staran o dziecko mamy tu gorsze i lepsze chwile ale nie mozna sie poddawac ja ostatnio dalam ciala na calego poddalam sie i wkurzylam
Roxie i funia to fajnie ze sie zajelyscie budowa i remontem piszcie co u Was ja ciagle w lozku kregoslup mnie boli bo to juz idzie drugi tydzien jak leze. A chcialam sobie zdjecia wywolac, smutno mi akurat wyladowalam w szpitalu wtedy kiedy mialam zamowiona za moja mame zmarla msze :(

@zosiak leż i już , nie wysilaj się niech Cię obsługują :) ...kiedy masz dokładnie to usg ?
Ja znowu w strachu boję się tych wyników męża ;/ taka jakaś jestem przybita
 
Do góry