reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@funia26 tak czytam czytam i przepraszam ale mam jakieś zaćmienie nie do końca zrozumiałam tego zdania :) " starac bedziemy mogli sie juz jak tylko ginekolicznie bedzie w porzadku ,pod warunkiem,jezeli jestesmy gotowi ewentualnie wychowac chore dziecko,lub zdecydowac o zakonczeniu ciazy. " czyli przed tymi badaniami ? kiedy nie znacie wyników jest takie ryzyko czy o co chodzi ? ;p
Hm myślę że skoro lekarze mówią o selekcji naturalnej to może faktycznie tak było bo mi też tak mówią ale badania robimy zeby nie było ze o czymś nie wiedzielismy . My w końcu we wtorek jedziemy zrobić te badania nasienia a 10 kwietnia udało mi się umówić na wizytę do lekarza zobaczymy co powie jeśli zleci dalsze badania lub każe odczekać to też wybierzemy się zrobić kariotyp i mutacje bo też już wiem że należy się na fundusz , a jeśli każe próbować to będziemy działać no cóż jakaś decyzja musi zapaść .
@Calineczka24 to też masz urwanie głowy ale już mam nadzieje wyszłaś na prostą z całym bałaganem :D współczuję mężowi i Tobie , bo facet jak mu coś jest to gorzej jak z dzieckiem ;p i zdrówka życzę oczywiście :) O i masz ...ja na Twoim miejscu bym odczekała i znowu zrobiła test ;p

Wiem że są tutaj kobiety wierzące i nie wierzące , ja należę do tych wierzących ale nie nadgorliwych czy nawiedzonych na pokaz ;p wierzę w cuda i że można uprosić łaski ...
Podzielę się z Wami pewną modlitwą może o niej słyszałyście ale ja dowiedziałam się niedawno i byłam zszokowana świadectwami . Z mężem zdecydowaliśmy się odmawiać i dobrze nam idzie ;p chociaż nie jest to łatwe zobowiązanie bo całość odmawia się 54 dni ale dla chcącego nic trudnego .
Mam nadzieję że nie zostanę wyśmiana ;/ oczywiście jest to kwestia wiary i indywidualna nikomu nic nie narzucam , nie reklamuje , nie musicie nawet zwracać na to uwagi ... po prostu chciałam się podzielić tym o czym sama nie wiedziałam
Dla zainteresowanych :
Link do: Jak odmawiać nowennę pompejańską?
Dziś okres dostałam, 11 dni przed terminem, ale z naturą się nie dyskutuje.
Staramy się z mężem o dzidziusia i mocno wierzę, że w końcu się Nam uda
 
@Zaaaneta a jak tam Wasze starania o maluszka?
Nie było mnie tu ostatnio, więc mam spore tyły. :(
@funia26 jak Ty się trzymasz?
Lekarz zlecił jakieś dokładniejsze badania?

Jak Wam kochane niedziela mija?
Ja lezę obok męża i leniuchujemy ( przynajmniej ja bo dla mojego męża stało się to rutyną ) :-) :)
 
Ja tak srednio sie czuje jutro mam tego lekarza i boje sie jak zwykle co bedzie dalej plamienia raz sa raz nie ma mozna oszalec.
 
Teraz bedzie tydz 7 ale ppszlam do szpitala w 5 tyg z plamieniami nie wiem co bedzie jutro. Na poczatku ciazy mialam bardzo obrzmiale piersi jak poszlam do szpitala to prawie znikly zrobily sie miekkie widac do dzisiaj tylko naczynia niebieskie ale betahcg wzrastala.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
@Zaaaneta a jak tam Wasze starania o maluszka?
Nie było mnie tu ostatnio, więc mam spore tyły. :(
@funia26 jak Ty się trzymasz?
Lekarz zlecił jakieś dokładniejsze badania?

Jak Wam kochane niedziela mija?
Ja lezę obok męża i leniuchujemy ( przynajmniej ja bo dla mojego męża stało się to rutyną ) :-) :)

U mnie to samo co u cb:happy2: tzn duża nadzieja i starania leci nam drugi miesiąc takich konkretnych starań tzn działamy co drugi dzien:tak:Zobaczymy kiedy nam się znudzi hehe a i jeszcze korzystam z testów owulacujnych i obecnie jestem w 13dc i nic także czekam na dwie grube krechy i działamy :szok: Zobaczymy co to będzie a ty Calineczka korzystalas może z takich testow?
Dziękuję cała darowizna ślubna poszła na tą kuchnię, Maz do końca nie był z tego zadowolony:angry:
 
Do góry