reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

MisiaMonisia jak siostra znajdzie sposob to dam Ci znac ona tez jest teraz na tym etapie zemowi ze siku zrobila i pokazuje a nie cgce na nocnik siadac.
 
reklama
@MisiaMonisia u nas Misiu na nocnik nie lubi. Kupiłam nakładkę na kibelek i chętnie siada. Ja poprostu zdjęłam pampersa i nie zakładałam, tylko do spania i jak gdzieś jedziemy. Sikał w majtki ale tylko 2-3 dni. Często pytałam czy chce siku. Pod krzaczki też super zabawa. Zawsze biłam brawo i się cieszyliśmy razem mówiąc jupi jupi jaj. Do dziś sam sobie tak mówi i zawsze mówi po siku super, ekstra.
 
@MisiaMonisia Ja zrobiłam dokładnie tak jak @Olasec
Pierwszego dnia było bardzo ciepło więc i spędziliśmy ten dzień cały na dworzu, Marysia latała z gołą dupką - i podobnie, każde siusiu a trawkę to brawo i oklaski.
Drugiego dnia posciagalam wszystkie dywany w domu i też latała na golasa tylko coraz częściej udawało się jej zrobić na nocnik. Siedziała sobie na nocniku np.przy stoliczku z zabawkami i jak zrobila siusiu to znowu brawo i oklaski.
I jakoś od trzeciego dnia wolała sisi ale czasem dla zabawy, a czasem zrobiła- za każdym razem sadzalam ja na nocnik. Teraz jest juz super, w domu robi na nocnik a jak gdzieś jesteśmy to trzymam ją nad kibelkiem np. w publicznym wc i nie ma większego problemu. I kupkę też robi z tym że woła że chce się jej siusiu ale ja wiem że chce już kupkę bo z tym ma problem i zbiera się zawsze jakiś czas do tego :-)
W nocy też się budzi i robi na nocnik i rzadko się zdarza, że po drzemce lub nocy ma nasiusiane.
 
Cześć wszystkim :)

@Funia90 My z Julcią mamy się super :)
Wczoraj wieczorem była strasznie ruchliwa ;) ze 3 razy przed spaniem czułam jak się wierci :) - teraz się zaczną ruchy :)

@roki_1991 to może książkę sobie weź do racy? :) Ja jak robiłam u prywaciarza w sklepie a miałam wolniejsze dniówki np nocki albo ranki to czytałam ;)
Z tym podjadaniem to nie zazdroszczę :D Ja tak podjadałam cukierki i ciastka nim nie poszłam na L4 ciążowe :D

@MisiaMonisia A Ty coś się długo nie pokazujesz czy ja jakimś magicznym cudem mijam Twoje posty ? :D

@Olasec ja nie wiem czy Ty wiesz, ale my tutaj za złe myślenie lejemy po dupci pupci :p

@roxie123 Czekamy na Twój wielki powrót :)

@mamcia2014 zdrówka :) Oby to nie było zapalenie krtani :(

A my czekamy z M na telefon z banku w sprawie umowy. Mamy wrażenie, że każdy ma to w nosie. Doradca finansowy raz się z nami spotkał i dalej olał sprawę a tak wielce miał nam pomagać :growl: nie wiem za co mu płacą :errr:

Piję właśnie kawkę . Dziś M robię na obiad zapiekankę makaronową - zobaczymy co mi z tego wyjdzie :D
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie dziewczyny i życzę Wam udanego dnia...
Nawet nie nadrabiam na razie bo u mnie zła passa trwa...Dziadek mi zmarł i nie mam nastroju...:(
Jak trochę dojadę do siebie to się odezwę...
Pozdrawiam Was wszystkie...
 
Miłego popołudnia życzę... I obyście miały uśmiechnięte buzie [emoji16][emoji16]
U mnie podły humor... Ehh [emoji17][emoji17][emoji17]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry