reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny ja oczywiście posrana bo te plamienia mam. Niby żywej krwi nie ma tylko trochę brązowego śluzu ale mnie to stresuje. Oczywiście boki mnie dół brzucha i wiem, że to normalne ale jestem pełna obaw. Dziś byłam na spotkaniu koleżanek mamusiek i fajnie tak wyrwać się z domu.
 
@hona zapewne hahaha[emoji23]pewnie pocztaek roku bedzie u nas sexi,tylko ja nie bede sexi[emoji12]

@Olasec bierzesz dupka w jakiej dawce? Nie mysl o zlych rzeczach choc wiem ,ze sie boisz..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Calineczka24 nie stresuj się ta cukrzycą. Insuliny od razu na pewno nie powinnaś dostać, tylko będziecie próbować działać z dietą, no i nie ominie Cię mierzenie poziomu glukozy na czczo i po głównych posiłkach. Zrezygnuj ze słodyczy, z owocami też ostrożnie, cukier zastąp np. ksylitolem, zero fast foodòw, napojów gazowych, soczkow, polub chude mięsko (indyk, kurczak) duszone, pieczone w rękawie lub z parowaru, chyde wędliny, duuuużo warzyw (najlepiej do każdego posiłku), no i przede wszystkim regularnie jedzenie co 2,5 -3h. To nic strasznego dasz radę, no i plus jest taki, że serio mniej przytyjesz ;)
JA jestem na diecie od czerwca i jest ok. Ogólnie od tego czasu tylko kilka razy przekroczylam normę ;) a jak chcesz sobie na coś pozwolić, to możesz czasem, tylko wtedy dużo pij i od razu jakiś spacer lub inna aktywność ;);)
Pozdrawiam brzuchatki i staraczki :) Cały czas trzymam za Was kciuki ;)
 
@Funia90 biorę 3x2 i mam przepisaną luteinę dopochwowo ale boję się, że jeszcze bardziej będę krwawić bo mogę nieumiejętnie aplikować i póki co nie biorę tej lutki. Staram się być spokojna ale same wiecie, że to nie jest łatwe.
 
@Baslan wszystko wyjsnila, ja tylko dodam,ze nie moglam mleka, bo mi cukier rósł. Za to kapusta kiszona dziala cuda, nawet jak zjadlam smazona rybke. A i mi lekarz nie pozwolil ksylitolu, chyba nie za bardzo znal ten produkt i powiedział, ze lepiej nie. A Tobie @Baslan pozwololi ksylitol?
 
reklama
@Baslan wszystko wyjsnila, ja tylko dodam,ze nie moglam mleka, bo mi cukier rósł. Za to kapusta kiszona dziala cuda, nawet jak zjadlam smazona rybke. A i mi lekarz nie pozwolil ksylitolu, chyba nie za bardzo znal ten produkt i powiedział, ze lepiej nie. A Tobie @Baslan pozwololi ksylitol?
Moja diabetolog nie ma nic przeciwko ksylitolowi, chociaż ja i tak mało go używam, bo tylko do sernika i do Inki :)
 
Do góry