reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@ivvonka Nataniel juz fizycznie calkiem dobrze. Co dalej dowiemy sie za 6 tygodni. Gdybym miala mleko, to odlaczylibygo od zywienia pozajelitowego. Wiec regularnie doje krowke [emoji4] a ona uparta i wymiona prawie puste. Zaledwie 0,5 ml jestem w stanie wykrzesic. A chlop jak dab i glodny. Ja calkiem dobrze. Staram sie myslec pozytywnie i chce o domu.

A to nasz synek
Zobacz załącznik 836164

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie śliczności <3 dużo zdrówka

p19u3e3kawjswyfq.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@Destiono, rzeczywiście Natanielek dorodny synek i wygląda na bardzo silnego :-) Mój to był skóra i kości :p
Jeszcze raz gratulacje. I trzymam kciuki za zdrówko synka i mleczarnie!!!

 
@witch84 jak tylko bede miala mleko, to mi go oddadza, sprawdza czy przybiera na wadze i do domu. Dzis pozwolili wziac go na rece i dostawic do piersi. Ladnie ssie

@ivvonka o mleko walcze laktatorem. Pije kompot z jablek i mam herbatki na laktacje. Najlepiej jednak dziala dziecko

@kb.karola90 jest o tym troche w necie tylko trzeba dobrze wpisac szew

@asia669 zobaczymy kto przejmie ten brzuszek

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj mam jakiegos okropnego dola :( dawno nie czułam sie tak beznadziejnie... Czesto macie takie zle dni? Przydaloby mi sie troche "słońca"...
 
reklama
Do góry