reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Aggs mam nadzieje ze wszystko pójdzie po Waszej myśli :)

@monia_I pierwszy dzen cyklu to 1 dzień @ ... zabieg to zabieg plemienia to plamienia możesz sobie li czuć ile dni po zabiegu dostałas @ i wtedy dni cyklu

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Monia_I u mnie lekarz mówił o pęcherzyku ciążowym - o żółtkowym w ogóle nic nie mówił...
U mnie po zabiegu na pewno nie pozwoli za szybko na kolejne starania. Jestem po 3 cc wiec wszystko zależy w dużym stopniu od stanu blizny na macicy. Mam nadzieję, że zabieg jej nie zaszkodzi...
 
@gosia100 coś w tym jest xD bo to nasze zaciazanie tanie nie jest [emoji16]

Zjadłam na noc ten Dostinex I żyje [emoji4] skutków ubocznych zbytnio nie mam głowa mnie tylko boli tak solidnie . Nie wiem czy tabletka czy pogoda czy to ze @ dostanę pewnie wszystko na raz
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za szybko się pochwaliłam dziwnie mi się robi zakreci w głowie wybuch gorąca i jakby słabo i za chwilę ok . Boje się sama siedzieć w razue W to przyjdzie mama albo siostra yyy nie spodziewałam się ale to może tylko dziś taka pierwsza reakcja

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 super wieści z wizyty :) teraz już nic tylko się starać. Masz leki, ale co najważniejsze masz wiarę że się uda, dlatego tym razem będzie dobrze, bo wiesz ze głowa robi najwięcej roboty :)
@anja93 super wieści, cieszę się bardzo :)
@ivvonka czekamy na wieści z wizyty. Na którą masz??
@Frezja_1 pamiętam o tobie ciągle i trzymam kciuki :)
@AgaB33 kochana jak się czujesz? Dobrze pamiętam że to twoje "ostatnie dni w pracy"? :)
A ja dziś rano poczułam owu. 18 dc czyli wygląda na to że cykl jak zawsze będzie miał 31 dni. Zobaczymy. Chciałabym żeby tak było, bo wtedy wiedziałabym że wróciło do normy. Moja ostatnia @ była mega dziwna, a to już druga po zabiegu, więc mam nadzieję że teraz będzie oki :) starania póki co odłozone, bo muszę dokończyć diagnozę i porobić trochę badań. W następnym cyklu będę sprawdzać hormony, liczę na to że już będą oki :)
 
@roxie123 jak ci się kręci w głowie to najlepiej się połóż i nogi tak do góry. Podłuż sobie jakieś poduszki czy koc złożony, tak żebyś je miała wyżej niż ciało. Albo połóż na oparciu kanapy. Powinno ci być wtedy lepiej
 
@roki_1991 omdlenia są mi znane ... Ale to nie omdlenia nawet tylko tak źle mi się robi i nachodzi . U mnie wariuje ciśnienie mam 95/67 Ale puls 102 także ciśnienie norma i u mnie za to puls za wysoki i dlatego mi tak

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry