reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@anja93 no oczywiście że tak jak pisze @Olasec chodziło o tantum rosa. Ja o tej porze to do spania już się szykuje. Zaćmienie umysłu. Sorki.

@ivvonka trzymam mocno kciuki i czekam na informacje co tam u Was.
Kurcze apropo snów. Ja ostatnio co noc mam sen erotyczny z moim M, wstaję rano napalona jsk dzik na sosnę a on do pracy wstaje eh. W weekend to go napadlam o 5 rano bo normalnie eh :-) pytał się mnie ostatnio czy mogę być cały czas w ciąży. Naprawdę wcześniej w ogóle nie miałam tyle snów co teraz.
 
reklama
@ivvonka czekam na wieści i trzymam kciuki :)
@anja93 ja co prawda nie mam krwotoków ale mam non stop katar i jest w nim krew :/ także kochana nie jesteś sama. Jak wyczytałam w mądrej książce "W oczekiwaniu na dziecko " :) jest to podobno normalne. A na infekcje dróg moczowych mi lekarz kazał brać Nurosept.
@AgaB33 też ostatnio miałam jak to mój M powiedział egzotyczny :D tyle że u mnie to z braku seksu:/
Teraz jak będę miała wizytę to M idzie ze mną i ma o wszystko wypytać bo boi się że dziecku może się coś stać. Chyba ma uraz po tamtym poronieniu :(
 
Cześć dziewczyny :-) może mi doradzicie. 5 marca poroniłam w 8 tygodniu. Nie dostałam jeszcze okresu i nic na razie się na niego nie zapowiada. Nie ukrywam że jak najszybciej chciałabym się starać. W szpitalu mówili wszyscy że mam odczekać dwa, trzy cykle. Co myślicie? Czy starania od pierwszego cylku będą błedem?
 
@Maggy39 bylas bez zabiegu?esli tak i czujesz sie na silach to lekarzu mowia ze mozna sie starac po pierwszej@ czasami organizm domaga sie dluzszej przerwy i od razu po prostu nie zaskakuje, przykro mi z powodu straty, zapraszamy do nas kilka z nas sie stara i kibicujemy sobie;)
@martakratka juz po maratonie? Jak sie czujesz :)? @monia_l a u Ciebie kiedy wypadnie testowanko jakies przeczucia? @roki_1991 jak u Ciebie? @zosiak co tam w nawale zajec slychac ,jak z M ?
Ktos jeszcze sie aktualnie stara? Ja przypomne przymusowa przerwa, pobyt w szpitalu i wyjazd M do pracy sie nalozyl i dni plodne cale bez M, zreszta od tyg prawie biore juz ten lek na stawy, czuje ze nawrot choroby obnizyl mi tez plodnosc wiec licze na szybka remisje:) @Aggs co tam jak tam?
 
@Totois30 @ ma być 3 kwietnia więc jeszcze trochę czasu do testowania . Nie nastawiam się nawet mówię że lepiej jak by dopiero w kolejnym cyklu się udało żeby dzidziuś był ze stycznnia a nie z grudnia a po chwili namysłu mysle przecież ja jestem z grudnia i wcale nie jest tak źle... wkońcu jestem o cały rok młodsza niż rocznik wskazuje :cool2:więc co będzie to będzie
@ivvonka kciukasy za dzisiejszą wizyte zaciśnięte ja mam przeczucie że będzie dziewczynka :)
@kari21 super to teraz leż odpoczywaj i jak najmniej zmartwień
@Maggy39 ja okres dostałam po 28 dniach od zabiegu. W szpitalu lekarz powiedział że mam odczekac 3 @ a mój gin powiedział ze nie widzi przeciwskazań żebyśmy starali się po 1 @ i tak zaczeliśmy w 1 cyklu nie udało się teraz to się okaże. Witaj u nas i bardzo mi przykro że też Cię to spotkało... napisz coś wiecej o sobie ile masz lat czy masz już dzieci ...
 
reklama
Monia to była moja pierwsza ciąża. Mam 39 lat. Nie ukrywam, ze dlatego właśnie nie chce czekać ...a nie jest łatwo. Szpital dał mi ostro w kość.
 
Do góry