reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochane, bylam jeszcze na zakupach (obiecalam sobie ze jak poznam plec kupie skapetusie zgodne z plcia i tak oznajmie tą informacje mezowi,ktory jest w pracy i nie moze sie skupic bo czeka na info a ja przez tel mu nie powiedzialam :-D ) potem wrocilam, zjadlam kolacje i wlasnie siadam i Wam piszę ! A wiec będzie synuś mamusi!!! Jejku ciesze sie bardzo! A maz bedzie w 7 niebie ! :-D @Marika92 wiec żólwik! :)
Narazie wszystko dobrze, rusza sie pieknie i minki robi :-) wiec narazie 1:1 @ivvonka! Teraz @membaris! :)

@paulabraczo12 dla mnie to juz jakis zalążek drugiej kreseczki jest. Ale czad ze tak pomalu sie rozrastamy :-) trzymam kciuki!
 
reklama
@anja93 super :) chłopaki są fajne :) niech zdrowo rośnie :) na mojego w końcu idę podglądnąć w pon :)

p19u3e3kg5hud6wg.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Kochane, bylam jeszcze na zakupach (obiecalam sobie ze jak poznam plec kupie skapetusie zgodne z plcia i tak oznajmie tą informacje mezowi,ktory jest w pracy i nie moze sie skupic bo czeka na info a ja przez tel mu nie powiedzialam :-D ) potem wrocilam, zjadlam kolacje i wlasnie siadam i Wam piszę ! A wiec będzie synuś mamusi!!! Jejku ciesze sie bardzo! A maz bedzie w 7 niebie ! :-D @Marika92 wiec żólwik! :)
Narazie wszystko dobrze, rusza sie pieknie i minki robi :-) wiec narazie 1:1 @ivvonka! Teraz @membaris! :)

@paulabraczo12 dla mnie to juz jakis zalążek drugiej kreseczki jest. Ale czad ze tak pomalu sie rozrastamy :-) trzymam kciuki!
Gratuluje synusia :) niech zdrowo rośnie :)
 
@anja93 SUPER !!! :D gratulacje :) najważniejsze że wszystko jest dobrze i maluszek rośnie zdrowo.
No właśnie @ivvonka dzień odpoczynku i moja kolej w końcu:) juz się nie mogę doczekać, mam nadzieję że moje maleństwo też będzie wiedziało co robić podczas usg :D ciekawe czy się sprawdzi moje przeczucie.
To mamy 1:1 :)
 
1:1 nie potrwa dlugo, juz 5-go bedzie 2:1 a pozniej czekamy na Ciebie @AgaB33 :)
@Marika92 no jasne ze chlopczyki fajne, ja sie bardzo ciesze a juz nie moge sie doczekac reakcji mojego meza :-D pamietam Twoje poczatki a tu juz taki okazaly brzuszek :*
@ivvonka imienia jako tako wybranego jeszcze nie mamy, chociaz ja mam pare typow ale to mi sie jeszcze pewnie zmieni. :) Jest ogromny wybor ciezko bedzie sie zdecydowac, a Ty kochana masz juz imie dla ksiezniczki?
 
@anja93 a który tydzień u ciebie? :) no sama zaraz będziesz pewnie taki miała [emoji14] teraz wlansie mam etap że wyskoczył [emoji14]

p19u3e3kg5hud6wg.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Dziekuje Wam kochane za rady wszystkie:* clexane dostalam na szczescie w kolejnej aptece ale @AgaB33 dopieri zaraz zrobie pierwszy zastrzyk no nic to..wczoraj obiecalam ze orzez poltorej godz popilnuje Kazia, jak iego rodzice i moj M beda trenowac, na szczescie spal bo oczywiscie bylo mi tak niedobrze i bolala mnie glowa:( przed 22 wrzucilam sie do wyrka i dopiero teraz mycie...caly dzien mnie wczoraj mdlilo, dzis ledwo wody sie napilam i znow mnie mdli..ciesze sie ale boje ze za duzo tego i ta glowa boli.
MOZNA jakies przeciwbolowe w ciazy?
W ogole to moj gin mnie wbil w ziemie. Mowi taka beta to na pewno nie 32 dc. Ja mu opowiadam ze ostatnio mialam taki skapy okres i dlatego teraz bylam pewna ze sie spoznia i ze nie ciaza a on no bo pewnie juz Pani byla w ciazy.. A ja nie-e bo robilam test tydz temu i bialy( swoja droge dobrze ze zrobilam ten test bo teraz bym sie bala ze mam juz nieprawidlowa ciaze) a on mowi ze to niemozliwe taka beta a ja mu mowie ze mam kolezanki;) i mialy wyzsza w 32dc :D a on no tak, tak. No i mi zrobil usg! i widac pecherzych mowi ze ladny. Za tydz mam przyjsc i zobaczymy czy rosnie...jakbym nie zrobila tego testu to bym sie bała a tak to pewnie superszybka dzidzia;) nie no na spokojnie, jeszcze sobie nic nie wizualizuje.kurde ale wystrzlila mi ta ciaza mam nadzieje ze ladnie pojdzie. Zaraz zastrzyk:) @anja93 super ze chlopiec!:*
 
Do góry