reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Syl92 przykro mi :( ale ładnie ci spada homocysteina, teraz będzie dietka, monit i się uda :) życzę ci tego bardzo, choć powiem że stres jest ogromny jak się już ujrzy te dwie kreski...
Dziękuję;* Zastanawiałam się co będzie jak zobaczę betę wysoką dziś, no ale niestety. Mam nadzieję, że to wszystko pomoże :* Jakiś plus jest chociaż z tą homocysteiną ;) A za Ciebie trzymam kciuki żeby fasolinek rozwijał się prawidłowo :*
O kurde chwilę mnie nie ma i takie info :)))) aż mi się Maksio uśmiecha :) gratuluję [emoji323] i spokojnych 9 miesięcy :* Zobacz załącznik 892673
Cudny jest ten Twój Maksio :) Uroczy chłopaczek :)
 
reklama
Byłam u lekarza po receptę na encorton i lekarz zwiększył mi luteine z 2x2 na 2x3. Także będę cyckac :p
Jest pęcherzyk w macicy, 4mm, jest ciałko żółte, no zobaczymy co to będzie. Jutro beta i inne badania, także znowu będziemy się kłóc. Stres ogromny, choć bardzo staram się nie myśleć o tym że może być źle
 
Jestem na oddziale. Skurcze zapisały się co 10minut takie ponad 80%. Czekam na badanie dr. Ciekawe ciekawe czy M wróci do córci czy nie będzie sensu. Znów jest trochę krwi.
 
Kochane ja wczoraj miałam usg żeby sprawdzić wagę dziecka. Niestety okazało się że mam praktyczne bezwodzie, brak akcji oddechowej u dziecka i brak ruchomości kończyn.
Lekarz od razu zrobil konsultacje z ordynatorka szpitala w ktorym przyjmuje mój lekarz i dostałam skierowanie na szpital. Bez zwłocznie oczywiście pojechałam i na izbie lekarz stwierdził że pewnie poleżeć dzień dwa i wywołają poród. Położyli mnie na salę, podlaczyli ktg noi w ciagu 15 min zabrali i zrobili cesarkę. Emilka urodziła sie 19.20 wczoraj :D.
Zaraz będę stawiana na nogi po raz pierwszy.
Kochana gratulacje i czekamy na zdjecie :)
 
Witam Mamuśki :)
Jestem tu Nowa Chciałam Wam opisac moją Sytuacje
Poroniłam 12lipca -łyzczkowanie 7Tydzień .
Obecnie do dziś nie mam okresu dostałam kilka dni temu Duphaston na wywołanie okresu ale biore 4dzien i nadal nic.. Dodam ze Bete miałam na badaniu 1,51 -ciut za wysoka ale tym sie nie przejoł zbytnio.
Badanie kontrolne Wyszlo ok jedynie lekarz powiedzial że mam grube endometrium (za bardzo nie wiem o co w tym chodzi) Może ktos mi podpowie ?
Starania moge zacząć w październiku Ale nie kazał robić żadnych badań ani nic wiec nie wiem co mam myśleć czy zmienić lekarza czy po prostu Tak jak On powiedzial można sie starac i juz do niego nie wracac dopiero z ową ciążą i testem pozytywnym ,
I Moje pytanie brzmi powinnam zrobić jakieś Badania Powinnam czekac na 3okresy i dopiero się starać czy nawet jesli nie mam okresu moge w pazdzierniku?
Powinnam jakies leki przyjmowac Oprocz kwasu foliowego ?
Bo sama już nie wiem co myśleć
Doradźcie mi proszę...
 
Witam Mamuśki :)
Jestem tu Nowa Chciałam Wam opisac moją Sytuacje
Poroniłam 12lipca -łyzczkowanie 7Tydzień .
Obecnie do dziś nie mam okresu dostałam kilka dni temu Duphaston na wywołanie okresu ale biore 4dzien i nadal nic.. Dodam ze Bete miałam na badaniu 1,51 -ciut za wysoka ale tym sie nie przejoł zbytnio.
Badanie kontrolne Wyszlo ok jedynie lekarz powiedzial że mam grube endometrium (za bardzo nie wiem o co w tym chodzi) Może ktos mi podpowie ?
Starania moge zacząć w październiku Ale nie kazał robić żadnych badań ani nic wiec nie wiem co mam myśleć czy zmienić lekarza czy po prostu Tak jak On powiedzial można sie starac i juz do niego nie wracac dopiero z ową ciążą i testem pozytywnym ,
I Moje pytanie brzmi powinnam zrobić jakieś Badania Powinnam czekac na 3okresy i dopiero się starać czy nawet jesli nie mam okresu moge w pazdzierniku?
Powinnam jakies leki przyjmowac Oprocz kwasu foliowego ?
Bo sama już nie wiem co myśleć
Doradźcie mi proszę...
Mi lekarka zamiast kwasy foliowego poleciła Summavit D - preparat poza kwasem foliowym zawiera jod i witaminę D.
 
reklama
Do góry