reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Oczekujaca123 tak wszystko wie, dobry lekarz i co najważniejsze z wynikami mam pójść na oddział to zerknę żebym nie musiała płacić za wizytę :) ja na chwilę obecną mam ubezpieczenie w krusie
 
Dziewczyny właśnie wracam ze szpitala, zaczęłam krwawic. Lekarz zasugerował odstawienie lub zmniejszenie dawki acardu. Nie wiem co mam robić, czekam na kontakt od mojego lekarza. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji? Z dzieckiem wszystko ok.
 
Dziewczyny właśnie wracam ze szpitala, zaczęłam krwawic. Lekarz zasugerował odstawienie lub zmniejszenie dawki acardu. Nie wiem co mam robić, czekam na kontakt od mojego lekarza. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji? Z dzieckiem wszystko ok.
Ostatnio jak tylko zaczelam plamic na brazowo , i raz pojawil.sie znow sluz lekko rozowy gin kazala odstswic acard (wczesniej go na tydzien kazala odstawic) potem wracalam do brania i bralam co 2gi dzien, ale we wtorek mialam zawal przez plamienie i kazala odstawic. Jak dobrze.pamietam @Destino tez odstawila, plamila i jest juz daleko - popraw mnie jesli cos pomylilam ;)

A na usg w szpitalu ok? Mowili skad.plamienie? Czy sugerują acard?
 
Ostatnio jak tylko zaczelam plamic na brazowo , i raz pojawil.sie znow sluz lekko rozowy gin kazala odstswic acard (wczesniej go na tydzien kazala odstawic) potem wracalam do brania i bralam co 2gi dzien, ale we wtorek mialam zawal przez plamienie i kazala odstawic. Jak dobrze.pamietam @Destino tez odstawila, plamila i jest juz daleko - popraw mnie jesli cos pomylilam ;)

A na usg w szpitalu ok? Mowili skad.plamienie? Czy sugerują acard?
Na usg wszystko w porządku, niewiadomo skąd to plamienie bo krwiaka nie ma. Zasugerował odstawić ten acard ...
 
Na usg wszystko w porządku, niewiadomo skąd to plamienie bo krwiaka nie ma. Zasugerował odstawić ten acard ...
Widzisz u mnie na usg tez nic nie bylo... a jednak sluz brazowy jest... i troche krwi było... tez sugestia ze to acard... wiec moze nie bierz. Jak kojarzę plamienia masz jiz dluzszy czas. A jak sie ogolnie czujesz? Duzo tych plamien? Zywa krew? Odpoczywaj duzo. Kiedy masz wizyte u swojego gin? ;*
 
@Dzoana88 tak clexane to heparyna drobnoczateczkowa, rozrzedza krew a gdy ma sie mutacje jest problem z krzepliwoscia i robia sie skrzepy ktore odcinaja dzidzi dostep pożywienia. Jak masz pakiet to super, rob i czekaj spokojnie na wynik:) niestety wszystkim dziewczynom wychodzi jakas mutacja o_O ale one chociaz czesto sa wskazaniem do przepisania clexane na ryczalt czyli duzo taniej. Sa tez tanie zamienniki ale rozne opinie na ich temat moj gin jest przeciwko i szanuje jego zdanie. No niestety duzo kwasu foliowego to niedobrze bo to znaczy ze sie odklada w postaci homocysteiny i jest toksyczny. Ale na spokojnie ta homocysteina wazna bym piwiedziala bo jak wysoka to do staran dziewczyny zbijaja i faktycznie zachodza wtwdy w ciaze jak jest dobry poziom:) a to niedrogie jest:)

A co do badan i cen roznia sie ze niesamowicie. U mnie badanie potrafi byc 100% drozsze w innym labo. Warto podzwonic i przewertowac cenniki:)
 
Widzisz u mnie na usg tez nic nie bylo... a jednak sluz brazowy jest... i troche krwi było... tez sugestia ze to acard... wiec moze nie bierz. Jak kojarzę plamienia masz jiz dluzszy czas. A jak sie ogolnie czujesz? Duzo tych plamien? Zywa krew? Odpoczywaj duzo. Kiedy masz wizyte u swojego gin? ;*
Wizytę mam za tydzień, mam te plamienia Ale były co takie brązowe nitki. A dzisiaj krew, więc się wystraszyłam bardzo i pojechałam na ip. Plamienie konsultowałam to mówił żeby brać dalej, ale dzisiaj była krew więc się boję. Nie taka żywo czerwona Ale jednak krew
 
reklama
Dostalas ta trombofilie na nfz ? ;)
No niestety luxmed chyba tylko z pracodawcami wspolpracuje. ALE! Wiem, ze niektorzy ubezpieczyciele z nimi współpracują ;)
Ja np mam umowe z Interisk na uslugi świadczone w Polmedzie.
Ale wiem, ze duzo firm ma pakoetu dp luxmedu - co pytalam to wciskali mi luxmed, ciezko bylo do polmedu znalezc, a zalezalo mo na ginekolog tam wiec szukalam do skutku

Ale np za luxmed w ramach meza pracy place 66zl a on nic
A za.polmed juz 110zl bo jest przez ubezpieczyciela, ale mam tez specjalistow i duzo badan za darmo , szczegolnoe tych w ciazy
Ja muszę sobie pakiet wykupić bo to fajna sprawa [emoji4] u nas albo polmed albo luxmed jest
 
Do góry