reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No to cudnie :) już tak niedługo! A dopiero pamiętam Twoje testy, pierwsze badania... ah :) cieszę się,że wszystko przebiega tak dobrze.

U nas już 27tc :) synek też duży,bo waży 1200g. Ogólnie wszystko dobrze :) oby tak dalej.
Kurcze ale ten czas leci... Ty juz tez tak daleko.... Bardzo sie cieszę ze u Ciebie tez wszystko dobrze :)
 
reklama
Mam już część wyników.
anty-TG w porządku w normie :-)
Cytomegalia IGG 157,300 U/ml - wynik dodatni
Cytomegalia IGM 0,210 - wynik ujemny
 
Jak były robione te badania z testdna to korzystacie z tej 30 minutowe rozmowy z genetykiem ?
 
Ostatnia edycja:
@Ela93 pewnie mowisz o watku poronienia nawykowe, tam dziewczyny staraja sie i 10 lat i maja problemy natury immunologicznej, wtedy badania naprawde duzo kosztuja, czesto jeszcze wlewy, szczepienia, po pare tys, nawet i dziesiatki tys siega takie leczenie, a po pierwszej stracie warto zrobic taki pakiet bardziej podstawowy chociaz tez koszt 1000-2000 zalezy ile kto zrobi ile na nfz a wiele na nfz sie nie zrobi.
Co do testow owu, one pokaza owulacje ale nie pekajacy pecherzyk, on moze nie peknac w jakims cyklu, najlepiej potwierdzic monitoringiem czy pekl:)
 
@Oczekujaca123 obserwuj cukry bo ponizej 70 tez niedobrze:) u mnie 39 tc i wlasnie troche niskie i to niedobrze. Co do sytuacji przy garach;) mialam tak w ciazy 3 razy. Raz w 16 tc w pociagu nagle slabo, zimne poty, niedobrze i mroczki- glowa miedzy nogi i przeszlo. Potem mega glod ale wiem ze to nic z cukrami bo raz zmierzylam przed i po i nie bylo spadku. Drugi raz jakos 20ktorys tc w samochodzie, siedziałam sobie i nagle to samo i raz na kozetce u gina jak lezalam na plasko, gin powiedzial ze juz zakaz lezenia na plecach: ( czytalam o tym, najwazniejsze ze raz na jakis czas moze sie zdarzyc i zle jest tylko nam, dzidzi nie;)
 
@Totois30, @Ela93 chyba chodzi o zwykła rozmowę bo w testdna są dwa pakiety i w tym droższy jest też opcja dodatkowej konsultacji z genetykiem :)
@Ela93 ja jednak zdecydowałam się na ten pakiet w luxmed i tam bez rozmowy, badanie z krwi i bez wcześniejszego umawiania się. Teraz czekam na wyniki
 
reklama
@Ela93 ja robiłam pakiet trombofilie plus (6 mutacji w 4 genach) badanie z krwi i koszt 420 zł. Żadnej rozmowy nie przeprowadzalam. Nie czuję takiej potrzeby. Jak będę miała wyniki i trzeba będzie konsultacji to wtedy zainteresuje się bardziej tym tematem :)
 
Do góry