reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Odebrałam pierwsze wyniki i mam podwyższone tsh, niby w normie, bo 2,7 ale do starań i tak za wysokie. Przed ciąża miałam 0,9, myślicie ze to w ciąży tak podskoczyło i może jednak samo spadnie? Od zabiegu właśnie minął miesiąc...
To mi po zabiegu i poronieniu tsh też skoczyło i mam 2,4 może nawet już więcej i na razie zbijam [emoji53]
 
To mi po zabiegu i poronieniu tsh też skoczyło i mam 2,4 może nawet już więcej i na razie zbijam [emoji53]

Jak rozumiem jakimiś lekami? A przepisał je gin, czy byłaś tez u endokrynologa?

Na pewno pogadam z ginekologiem, wizytę mam 16.01 ale trochę mnie to martwi, bo przed ciąża wynik był o wiele niższy.
 
Jak rozumiem jakimiś lekami? A przepisał je gin, czy byłaś tez u endokrynologa?

Na pewno pogadam z ginekologiem, wizytę mam 16.01 ale trochę mnie to martwi, bo przed ciąża wynik był o wiele niższy.
Przyjmuję euthyrox 50 już od roku.
Chodzę do ginekologa endokrynologa. [emoji4]
 
@Kaśka00 tych dobrych ginow, co znaja sie na rzeczy, tzn sa w stanie prowadzic trudne ciaze jest niewielu. One zwykle nie sa zwyczajne. Zalezy kogo szukasz i gdzie, czego od takiego gina oczekujesz. Ja jestem z Krakowa

@monia_l Helenka wazy juz 1665g. Dzis moglam ja potrzymac. A jak sie ma? Kazdego dnia inaczej
 
@kaśka00 tych dobrych ginow, co znaja sie na rzeczy, tzn sa w stanie prowadzic trudne ciaze jest niewielu. One zwykle nie sa zwyczajne. Zalezy kogo szukasz i gdzie, czego od takiego gina oczekujesz. Ja jestem z Krakowa
@monia_I Helenka wazy juz 1665g. Dzis moglam ja potrzymac. A jak sie ma? Kazdego dnia inaczej
O to waga już ładniutka :) mam nadzieję że z każdym dniem jest coraz lepiej i że Helenka dzielnie walczy. Trzymam kciuki za malutką.
 
@Kaśka00 tych dobrych ginow, co znaja sie na rzeczy, tzn sa w stanie prowadzic trudne ciaze jest niewielu. One zwykle nie sa zwyczajne. Zalezy kogo szukasz i gdzie, czego od takiego gina oczekujesz. Ja jestem z Krakowa

@monia_l Helenka wazy juz 1665g. Dzis moglam ja potrzymac. A jak sie ma? Kazdego dnia inaczej
@takaja123 chcialabym zeby tak bylo ;)

@kb.karola90 kciuki ;*

@Destino :* obie jestescie mega silne
 
reklama
Aaa czyli 2w1 [emoji16] A staracie się, czy czekacie aż jeszcze spadnie?

No nic zobaczę w przyszlym tygodniu co mój doktorek na to i będę monitorować.
Niee my na razie nie kochana [emoji8] ja dopiero 2 miesiąc jestem po poronieniu więc na spokojnie, nie jestem gotowa psychicznie [emoji20] Podobno morfologia taka w kit u mnie więc na razie zaczynam przyjmować witaminy i wzmacniać organizm bo jestem osłabiona [emoji17]
Na razie staram się żeby wszystkie badania były w porządku, właśnie tarczyca itp
 
Do góry