reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@hona do niedawna byl wzgledny spokoj. Ladnie jadla, przybierala na wadze. Dzis spadla z wagi i okazalo sie, ze ma dysplazje oskrzelowo-plucna. Postaraja sie poprawic wydolnosc oddechowa, tylko, czy sie uda?
Syn koleżanki obecnie prawie 5 lat ma urodził się w 27tc i ma dysplasplazje oskrzelowo-plucna tu chodzi o to że jest bardziej narażony na infekcje musi być na inhalacjach a tak po za tym wszystko ok jest na takich inhalacjach jak na dzieci mają na astmę.
 
@monia_l to wszystko zalezy od stopnia zaawansowania dysplazji, my jeszcze do konca nie wiemy, czy jes umiarkowana, czy zaawansowana. Narazie leki, a potem zobaczymy co z tego bedzie. O tyle ciezko, ze Helenka wciaz potrzebuje tlenu, ktory wciaz niszczy pluca. Martwie sie bardzo, choc przyznam, ze czekam na kolejny cud

Monia, a co u was slychac?

@kb.karola90 trzymam mocno kciuki za jak najdluzszy czas w dwupaku
 
@monia_l to wszystko zalezy od stopnia zaawansowania dysplazji, my jeszcze do konca nie wiemy, czy jes umiarkowana, czy zaawansowana. Narazie leki, a potem zobaczymy co z tego bedzie. O tyle ciezko, ze Helenka wciaz potrzebuje tlenu, ktory wciaz niszczy pluca. Martwie sie bardzo, choc przyznam, ze czekam na kolejny cud

Monia, a co u was slychac?

@kb.karola90 trzymam mocno kciuki za jak najdluzszy czas w dwupaku
Jak chcesz to jutro dopytam koleżanki jak to u nich wyglądało.Trzymam mocno kciuki za Helenke żeby wszystko było dobrze. U nas wszystko ok dziękuję :),nadal w dwupaku maleństwo rośnie.
 
@monia_l to wszystko zalezy od stopnia zaawansowania dysplazji, my jeszcze do konca nie wiemy, czy jes umiarkowana, czy zaawansowana. Narazie leki, a potem zobaczymy co z tego bedzie. O tyle ciezko, ze Helenka wciaz potrzebuje tlenu, ktory wciaz niszczy pluca. Martwie sie bardzo, choc przyznam, ze czekam na kolejny cud

Monia, a co u was slychac?

@kb.karola90 trzymam mocno kciuki za jak najdluzszy czas w dwupaku
Dziękuję Ci bardzo Kochana :) cały czas jesteście w moich myślach i cały czas trzymam za Was kciuki :)
 
@monia_l ciesze sie, ze macie sie dobrze. Ile juz wazy maluszek? Macie imie?

Jestem przerazona kazda kolejna trudnoscia i troche mnie to niszczy, bo mocno wybiegam w przyszlosc. Nie mam nikogo do pomocy, a mam jeszcze 2 dziecko i boje sie, ze sobie nie poradze
 
reklama
@monia_l ciesze sie, ze macie sie dobrze. Ile juz wazy maluszek? Macie imie?

Jestem przerazona kazda kolejna trudnoscia i troche mnie to niszczy, bo mocno wybiegam w przyszlosc. Nie mam nikogo do pomocy, a mam jeszcze 2 dziecko i boje sie, ze sobie nie poradze
3 tygodnie temu maleństwo wazylo 1580 teraz nie wiem wizytę mam dopiero we wtorek i wątpię żeby było usg. Imię jeszcze nie wybrane ale jakieś typy są tylko trzeba się zdecydować ;)
Wiadomo że czujesz obawy i strach wcale Ci się nie dziwię. Trzeba być dobrej myśli że wszystko się ułoży że będzie dobrze chociaż wiadomo że teraz nie jest łatwo
 
Do góry