reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Meldujemy się po wizycie :) szyjka bez zmian 1,2-1,3 cm :) Antoś waży 1409g :D pokazał dzisiaj troszkę buźke :) jestem zakochana po uszy :)
 

Załączniki

  • 20190201_104357.jpg
    20190201_104357.jpg
    846,8 KB · Wyświetleń: 72
@raz_dwa_trzy gratulacje!!

@Takaja123 faktycznie dziwny ten wynik bety, niecierpliwie czekam na Twoje jutrzejsze wyniki [emoji3590]

@gigi_ Ty nie rób testów owu tylko zrób ciążowy :)

@kb.karola90 cudowne wieści z wizyty! A tak panikowałaś że Cie położą do szpitala :)

Ja za tydzień testuję :) Co prawda nie staraliśmy się, ale wyszło 2dni przed owu więc mam wkręt już na bani [emoji14]
 
Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki :*
Dopiero teraz cisza sprawia mi przyjemność i teraz to już mogę leżeć nawet do kwietnia bo wiem ze juz teraz wszystko będzie dobrze. A leżę naprawdę grzecznie chociaż nogi to już czasem same chodzą i energia mnie rozpiera. Ale dla mojego przystojniaka warto :) jestem taka szczęśliwa :D
 
reklama
Kochane, chciałam tylko powiadomić,że 30.01. urodziłam zdrowego synka;) przyszedł na świat równo w 37tc, po tym jak niespodziewanie odeszły mi wody. Już dziś prawdopodobnie wychodzimy do domu :) trzymam za Was mocno kciuki dziewczyny, walczcie o to szczęście [emoji4]
Gratulacje :) a jak ma Mały Książę na imię? Czekamy na zdjęcie :) dużo zdrówka dla ciebie i maluszka :)
 
Do góry