reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wow jak to zlecialo :) lada moment i będziesz miała Maluszka przy sobie:) chłopiec czy dziewczynka? Ja teraz marze o 34tc, potem 36tc a później to niech się już dzieje :)
Chłopczyk będzie :) Wojtuś ❤️ zobaczysz zleci Ci mi cała ciąża się ciągła a po 30 tygodniu jakoś to szybciej przeleciało teraz końcówka znów się ciągnie bo już bym chciała być po a jednocześnie boję się.... Ale 2 porody przeżyłam to i ten muszę haha
 
reklama
@Lu_cy u nas już od grudnia jest na spontanie i bez spiny, a wczoraj sam wyszedł z inicjatywą i nic z tego nie wyszło. W tym miesiącu to zauważyłam. Wcześniej tego nie było i nie ma przymuszenia bo owulacja.


Może jakieś badania tylko jakie?
 
Chłopczyk będzie :) Wojtuś ❤️ zobaczysz zleci Ci mi cała ciąża się ciągła a po 30 tygodniu jakoś to szybciej przeleciało teraz końcówka znów się ciągnie bo już bym chciała być po a jednocześnie boję się.... Ale 2 porody przeżyłam to i ten muszę haha
Wojtuś:) śliczne imię :)
Mi ruszyło po 28tc bo do tego czasu był tylko strach :( no ale teraz już z górki. Teraz stresuje mnie to że zupełnie nic nie gotowe a ja księżniczka sobie leżę. Hahaha :) ale w weekend pakujemy torbę do szpitala a później bierzemy się za pranie i prasowanie :)
 
Wojtuś:) śliczne imię :)
Mi ruszyło po 28tc bo do tego czasu był tylko strach :( no ale teraz już z górki. Teraz stresuje mnie to że zupełnie nic nie gotowe a ja księżniczka sobie leżę. Hahaha :) ale w weekend pakujemy torbę do szpitala a później bierzemy się za pranie i prasowanie :)
Dziękuję
Na spokojnie wszytko zdążysz ogarnąć jeszcze wszystko będzie musiało czekać na synusia ;) myśl pozytywnie a wszystko się ułoży :)
 
@Lu_cy u nas już od grudnia jest na spontanie i bez spiny, a wczoraj sam wyszedł z inicjatywą i nic z tego nie wyszło. W tym miesiącu to zauważyłam. Wcześniej tego nie było i nie ma przymuszenia bo owulacja.


Może jakieś badania tylko jakie?
W badaniach nie pomogę, bo u nas ewidentnie było to od stresu. Może poszukaj coś na internecie, a jak nie znajdziesz to może urolog?
 
reklama
Nie wiem, czy ktoś mnie pamięta, ale to moja córcia :)
Po 1 poronieniu, udało się mi zajść w ciążę i mam teraz cudowną córkę :)
 

Załączniki

  • 52647492_2355581671166752_9115804022580707328_n.jpg
    52647492_2355581671166752_9115804022580707328_n.jpg
    94,6 KB · Wyświetleń: 61
Do góry