reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 , a jekie testy robiłaś. ? I wiesz w myśl zasady nie ma @ jest nadzieja. Ale nie rób testów jak cię ma biel dolawqc. Ja naprawdę się tym bawie...
 
reklama
@Star nie doluje się :) może mój kalendarzyk nie zawodzi i faktycznie teraz będzie owulacja śluz i ciągnięcia w jajnikach mam ale biorę luteine to nie wiem. Może cykl mi się wydłuży bo pokazuje owulacje na 3.03 a @ dopiero na 14.03. Sama już nie wiem :)
 
@Star nie doluje się :) może mój kalendarzyk nie zawodzi i faktycznie teraz będzie owulacja śluz i ciągnięcia w jajnikach mam ale biorę luteine to nie wiem. Może cykl mi się wydłuży bo pokazuje owulacje na 3.03 a @ dopiero na 14.03. Sama już nie wiem :)
Kochana u mnie dziś 28dc. W tym cyklu nawet przez chwile nie czułam się jak na owulacje. Sama nie wiem co już myśleć. Niby 07 marca powinna przyjść @, a jak nie przyjdzie to w dzień kobiet A zarazem urodziny mojego M zatestuje.
Trzymam za ciebie kciuki i za wszystkie staraczki oczywiście też [emoji173]
 
Nie nadrobie: ) gratuluje manusiom 3mam kciuki za porody, Twoj Monia :* nie doczytalam co u Ciebie Roki a nasz synek w środę konczy 3 mce jest zdrowiutki kochany i roześmiany, kciuki za was wszystkie:*
 

Załączniki

  • received_273503606898634.jpeg
    received_273503606898634.jpeg
    622 KB · Wyświetleń: 88
@Dzoana88 u mnie 29dc i wychodzi, że owulka tylko jak to możliwe, że jest skoro biorę luteine. Obyś sprawiła mężowi prezent na urodziny pozytywnym testem❤️ ja miesiąc marzec odpuszczam może zaczniemy od kwietnia lub maja :)
 
@Takaja123 Rzuć tu jakimś pomysłem, jak „odpuścić”? :p

@roki_1991 lub @kb.karola90 kyotas z was pisała ze do któregoś tygodnia miała plamienia.. a byłaś wtedy na luteinie lub dupku? U mnie 4 dni do @ i dziś śluz beżowy, tak jakby się plamienie rozkręcało, mimo ze nadal biorę duphaston:oops: miałam nadzieje, ze nawet jeśli nie zaskoczy w tym cyklu, to chociaż plamień nie będzie :(
 
@monia_l może dzisiaj uda mi sie nadrobić bo tam zawsze czytania na godzinę [emoji16] a na aplikacji mi nie działa grupa niestety [emoji3525]

@jagoda87 gratulacje [emoji3590][emoji3590] Piękna kruszynka [emoji3590]
 
@Takaja123 Rzuć tu jakimś pomysłem, jak „odpuścić”? :p

@roki_1991 lub @kb.karola90 kyotas z was pisała ze do któregoś tygodnia miała plamienia.. a byłaś wtedy na luteinie lub dupku? U mnie 4 dni do @ i dziś śluz beżowy, tak jakby się plamienie rozkręcało, mimo ze nadal biorę duphaston:oops: miałam nadzieje, ze nawet jeśli nie zaskoczy w tym cyklu, to chociaż plamień nie będzie :(
To ja miałam plamienia, dupka brałam jak one wystąpiły i później też luteine. A może to plamienie implantacyjne?
 
reklama
Do góry