reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Widać. Sorki za głupie pytania. Nigdy nie zamawiałam badań przez internet i tak zastanawiam się na ile te ceny są rzeczywiste, ale chyba takie powinny być. Kupowalas przez neta i z tym szałas do laboratorium?
Bo tu w diagnostyce ceny o połowę mniejsze niż chcieli przy klinice. I to mnie zaciekawiło.
Bo diagnostyka ma monopol na cały kraj prawie.. Nie kupowałam nigdy przez neta, miałam tylko 5% zniżki z kartą stałego klienta. Ale wiem że dziewczyny z tego wątku, albo naszego kupowały. Możesz napisać do nich maila lub zadzwonić na infolinię czy w każdym labie możesz to zrealizować. Te badania sporo kosztują, więc w sumie każda oszczędność jest dobra.
 
reklama
Bo diagnostyka ma monopol na cały kraj prawie.. Nie kupowałam nigdy przez neta, miałam tylko 5% zniżki z kartą stałego klienta. Ale wiem że dziewczyny z tego wątku, albo naszego kupowały. Możesz napisać do nich maila lub zadzwonić na infolinię czy w każdym labie możesz to zrealizować. Te badania sporo kosztują, więc w sumie każda oszczędność jest dobra.
Na stronie wybrałam laboratorium, poszukałam badań, wrzuciłam do koszyka i mogłam zapłacić. Dalej nie wiem jak to wygląda. Jutro zadzwonię. Ale tu wyszło mi za 4 badania 180 zł a tam 360 zł. To trochę różnica
 
Na stronie wybrałam laboratorium, poszukałam badań, wrzuciłam do koszyka i mogłam zapłacić. Dalej nie wiem jak to wygląda. Jutro zadzwonię. Ale tu wyszło mi za 4 badania 180 zł a tam 360 zł. To trochę różnica
To jest możliwe, zależy jakie badanie. Jak jest duże laboratorium to zniżki też są większe :-)
 
reklama
Dziewczyny odebralam przed chwila wyniki. Morfologia ok, tsh 3,48. Ostatnie badania tsh w polowie lutego 1,94. Jestem zalamana tym wynikiem, juz sie umowilam do endokrynologa. Nie wiem, dlaczego mam takie skoki. Nawet w ciazy mialam 3,14. Czy to mozliwe, ze przez stres i nieregularne odzywianie? Dodajcie otuchy.
 
Do góry