reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też nie wiem skąd mam skoki TSH miałam wyrównany 1.56 A skończyło mi w ciągu miesiąca na prawie 13 A teraz wyniki mam ok dokładne wyniki będę znała 9 maja.
 
reklama
Dziewczyny odebralam przed chwila wyniki. Morfologia ok, tsh 3,48. Ostatnie badania tsh w polowie lutego 1,94. Jestem zalamana tym wynikiem, juz sie umowilam do endokrynologa. Nie wiem, dlaczego mam takie skoki. Nawet w ciazy mialam 3,14. Czy to mozliwe, ze przez stres i nieregularne odzywianie? Dodajcie otuchy.
Zapytam jak zawsze [emoji87] bierzesz tabletki które zawierają jod? Jeśli tak to od niego może być to skakanie.
 
Dziewczyny ja wlasnie od lutego daszeruje sie Prenatal Uno. A nyslalam, ze to takie dobre dla mojego organizmu? Od jodu moge miec taki skok? Endokrynolog sama zalecila zazywanie jodu.
 
Dziewczyny ja wlasnie od lutego daszeruje sie Prenatal Uno. A nyslalam, ze to takie dobre dla mojego organizmu? Od jodu moge miec taki skok? Endokrynolog sama zalecila zazywanie jodu.
Mnie skoczylo po jodzie z 1.5 chyba do 3.5. Po odstawieniu miałam znowu 1.5. Mój lekarz mówi że ilość jodu którą spożywamy w soli jest wystarczająca.
 
reklama
Dziewczyny ja wlasnie od lutego daszeruje sie Prenatal Uno. A nyslalam, ze to takie dobre dla mojego organizmu? Od jodu moge miec taki skok? Endokrynolog sama zalecila zazywanie jodu.

Dziwne, bo u mnie było wręcz odwrotnie. Przy tsh na poziomie 1.8 lekarz zalecił branie jodu. Brałam i w prenatalu i do tego jodid200 i tsh spadło do 1.5. Owszem, możesz spróbować odstawić i zobaczyć za jakieś 2-3tyg ale jak dla mnie zawsze się wydawało że jod powoduje obniżenie tsh i jest nie wskazany dla osób z niska wartością tsh właśnie dlatego że jeszcze go obniża.
 
Do góry