reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc dziewczyny! Czy taka baaardzo blada, ledwo widoczna kreska moze ozbaczac ciaze? Test robiony w 25 dni cyklu, rano zupełnie nic, wieczorem patrzę, a tu taki cien. Dzisiaj dostałam delikatnego plamienia, tak jak przed okresem zazwyczaj. Co o tym sadzicie?
U mnie taka kreska w 25 dc oznaczała ciążę i obecnie mam 10 miesięcznego zdrowego synka:) trzymam kciuki !!!

Plamienia miałam na samym początku i od razu duphaston dostałam od ginekologa
 
reklama
Test odczytany po upływie 5 minut jest nie ważny bo zachodzą różne reakcje. Ale żeby potwierdzić to zrób jutro lub w poniedziałek z rana jeszcze raz test i jeśli jesteś w ciąży to kreska powinna się pojawić do 5 minut od wykonania testu. Albo zrób betę jeśli masz możliwość. I wtedy będzie wszystko jasne.
właśnie wiem, ze odczytywany pozniej daje bledny wynik, ale zawsze ta nadzieja jest. a dzisiaj to plamienie, wiem, ze u mnie oznacza okres.
 
właśnie wiem, ze odczytywany pozniej daje bledny wynik, ale zawsze ta nadzieja jest. a dzisiaj to plamienie, wiem, ze u mnie oznacza okres.
Kochana powtórz test to będzie najpewniejsze. Nie trać nadziei. Ja myślałam że się udało w tym cyklu po 2 latach starań z mężem ale mam śluz z dodatkiem krwi. Ale wkładka jest czysta. Pewnie jutro wstanę z nocy i już będzie normalny okres. Więc wiem że u mnie już jest cykl stracony. Dzisiaj 7 dzień spóźnienia miesiączki A wczoraj robiłam test rano o czułości 10 strumieniowy i wyszedł negatywny. Więc u mnie nie ma szans na ciążę. Wiem że po prostu u mnie cud się nie zdarzy i raczej nie uda mi się szybko zajść w ciążę.
 
Dziewczyny pamiętacie jak zalilam się na męża, że coś jest nie tak. Dziś jak już go przycisnelam o co chodzi w czym jest problem przyznał mi się, że ma chyba jakaś infekcje ehh.... Wiadomo teraz musi pójść do lekarza urologa i jak to wygląda? Tam zrobią mu jakieś badania? Czy można zrobić też prywatnie jak my robimy różne badania? Jakie to są? Może zadaje głupie pytania za co przepraszam ale pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i nie wiem od czego zacząć. Ja mam wizytę w poniedziałek i liczyłam na monitoring ale w tym przypadku to chyba też muszę sprawdzić czy nie mam żadnej infekcji. Któraś z Was może mi coś podpowiedzieć i pomoc w tej kwestii?

Edit znalazłam coś takiego na stronie luxmedu Link do: Genetyczna diagnostyka chorób intymnych - Luxmed Lublin co o tym myślicie? Warto?
My mamy wlasnie infekcje.oboje :(lekarz dal nam tabletke jedna dla mnie i jedna dla meza.mi przepisal rowniez krem i dopochwowa tabletke i tyle ale to byl lekarz pierwszego kontaktu,mezowi sie porawilo z dnia na dzien.ale mysle ze to trzeba sprawdzic u ciebie tez, lekarz kazal sie wstymac z sexem na chwile obecna.
 
@Loli05 u nas nawet tego seksu nie ma w tym cały problem brak erekcji albo nie może dojść. Teraz po prawie dwóch miesiącach jednak się przyznał, że może mieć infekcje. Faceci.

Jestem zalamana tym wszystkim i już nawet nie robię sobie nadziei na to, że kiedyś nam się uda.
 
@Loli05 u nas nawet tego seksu nie ma w tym cały problem brak erekcji albo nie może dojść. Teraz po prawie dwóch miesiącach jednak się przyznał, że może mieć infekcje. Faceci.

Jestem zalamana tym wszystkim i już nawet nie robię sobie nadziei na to, że kiedyś nam się uda.
No to moze byc powod,moze go boli czy cos i dlatego nie dziala,lekarz mu pomoze i bedziecie ok.trzymam za Ciebie kciuki bardzo bardzo x
 
@Loli05 u nas nawet tego seksu nie ma w tym cały problem brak erekcji albo nie może dojść. Teraz po prawie dwóch miesiącach jednak się przyznał, że może mieć infekcje. Faceci.

Jestem zalamana tym wszystkim i już nawet nie robię sobie nadziei na to, że kiedyś nam się uda.
Kochana, spokojnie. Uda się uda. U nas też wyszła bakteria. Po wyleczeniu złoty strzał :) który właśnie pije cyca :* także głowa do góry i niech m zrobi badania :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, melduje się ze szpitala. Wczoraj dostałam 3dawki leków, na początku oprócz silnych bóli brzucha i krwawienia nic się nie działo. Było kilka skrzepów... Bóle okropne, żałowałam, że jednak nie zdecydowałam się na zabieg. Przy podaniu ostatniej dawki lekarz powiedział że szyjka jeszcze zamknięta i raczej będzie trzeba robić zobic dziś zabieg. Ale po 3godz znów dostałam silnych skurczy i nagle poczułam że wody odeszły dosłownie jakbym się zsiklaka i coś dużego wyleciało. Później jeszcze dwa razy wyleciało że mnie dosyć sporo no i dziś mają mi robić USG czy już wszystko się wyczyścilo. Obok mnie leży dziewczyna która jest w 20tyg :( roniła wczoraj obok mnie na łóżku...) straszne to wszystko...
 
Do góry