reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Oczekujaca123 kochana nigdy nawet tak nie myśl, że jesteś zła matka. Walczyłas jak lwica o swoje małe cuda. Tak jak dziewczyny piszą przy jedyn jest ciężko, a co mówić przy dwójce Maluszków. Hormony opadnal i będzie dobrze. Ściskam Wasza Trójkę ❤️

@Madlein może w następnym cyklu ujrzysz dwie kreseczki. Trzymam za to kciuki. Jeśli zaobserwowalas śluz u siebie to raczej pękają. Zawsze możesz spróbować z paskami owulacyjnymi i jeśli martwi Cię, że możesz mieć torbirle to szybka wizyta i usg u gina. Życzę powodzenia.

@coco07 @Jivka @kasiula222 @Dzoana88 a jak tam nasze przyszłe mamy samopoczucie? :)

@młoda1994 co tam u Ciebie? Byłaś już na tej wizycie u polskiego gina?
 
reklama
@Jivka gratuluję córeczki ❤️ u nas leczenie chyba dobrze po heviranie mi wszystko ustąpiło i mąż też mówił, że mu zniklo zaczerwienienie ale musi jeszcze smarować, a 27.06 idzie na wizytę kontrolna i wtedy zobaczymy :) ja teraz też jestem na l4 bo usuwalam wczoraj pieprzyk, a że miałam go na brzuchu i jestem pozszywana to na razie nic nie robię i szwy mam mieć 20dni więc chyba kolejny cykl też może nam przepaść ale to wyjdzie w praniu :)
 
@Takaja123 u mnie raczej w porządku, ale za długo mam czekać do tej pierwszej wizyty, ciężko mi, odliczam dni ale jakoś z dnia na dzień coraz ciężej. Dzis 5t4d, dziś spróbuje się umówić do innego gina może mnie szybciej wcisnie. Straszna jest ta niewiedza.

@Oczekujaca123 nie mam dzieci więc ciężko mi doradzać, Ale wiem napewno że z tygodnia na tydzień będzie Wam łatwiej [emoji173] odwalilas do tej pory kawał dobrej roboty jesteś dzielna babka i super mama [emoji8]
 
@Oczekujaca123 kochana nigdy nawet tak nie myśl, że jesteś zła matka. Walczyłas jak lwica o swoje małe cuda. Tak jak dziewczyny piszą przy jedyn jest ciężko, a co mówić przy dwójce Maluszków. Hormony opadnal i będzie dobrze. Ściskam Wasza Trójkę [emoji3590]

@Madlein może w następnym cyklu ujrzysz dwie kreseczki. Trzymam za to kciuki. Jeśli zaobserwowalas śluz u siebie to raczej pękają. Zawsze możesz spróbować z paskami owulacyjnymi i jeśli martwi Cię, że możesz mieć torbirle to szybka wizyta i usg u gina. Życzę powodzenia.

@coco07 @Jivka @kasiula222 @Dzoana88 a jak tam nasze przyszłe mamy samopoczucie? :)

@młoda1994 co tam u Ciebie? Byłaś już na tej wizycie u polskiego gina?
Wizyta u polskiego gin 18 czerwca. Od wczoraj zaczęłam pić saszetki na wyregulowanie okresu clavella i od 2dc biorę 2x1 castagnusa. Mierze temp dziennie pod językiem.

Okres dostałam po 40dc więc narazie odpuściłam. Testy owu będę robiła dopiero jak wyreguluje się okres bo teraz bym musiała paski robić od 1dc aż do pojawienia się pozytywnego testu owu. I w moim przypadku lepiej robić rano i po południu testy owu.

Mój mąż był wczoraj na badaniach nasienia wizyta u urologa 20 czerwca i u niego będą wszystkie wyniki. Z krwi też jakieś badania mu urolog robił. Dowiem się wszystkiego 20.06.
 
reklama
Do góry