reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To niemożliwe :(:(:(:(:(:( Boże, tak strasznie mi przykro:sad: nie spodziewałam się takiej wiadomości:( co ci lekarz powiedział ? Przecież byłaś obstawiona lekami ...
To takie niesprawiedliwe :mad:
No żeby jeszcze te kariotypy zrobić i dłuższą przerwę .. Taka w miarę wporzadku ta lekarka . Jutro idę na zabieg im szybciej tym lepiej ..już dwa tygodnie tak chodzę.. a mam dość tak mi szkoda ;((((( dobrze e mam już dzieci bo chyba bym się wykończyła..

Sent from my SLA-L22 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Czesc dziewczyny. Czy bralyscie moze Acard po poronieniu w nastepnej ciazy? Mam go brac, nie mam pojecia jednak, czy hes bezpieczny, nmale skoro lekarz tak zadecydował, to chyba wie, co robi. Chcialabym sie zapytac Was jescze, czy w poczatkach ciazy miewalyscie bole oodbrzusza? Wiem, ze to normalne, ale troche sie martwię. Po stracie nastepna ciaza to jednak jeden wielki stresior. Pozdrawiam.
 
@kasiula222 kochana tak bardzo mi przykro.... Nie wiem co powiedzieć. Jestem z Tobą. Przytulam ❤️

@coco07 tu muszę stanąć po stronie męża :) to już długo się ciągnie ale tydzień temu się nasililo. Kręgi szyjne nadchodzą na siebie przez co ma bóle migrenowe głowy. Chodził ostatnio na masaże i to chyba pogorszylo te bóle. Wczoraj był kreglarz i nastawial mu cały kręgosłup. Teraz jest już lepiej bo minął chociaż ból głowy ale ma na razie zakwasy po nastawieniu. A z ciekawostek to ten pan z przeswietlenie kręgosłupa co wczoraj robiliśmy stwierdził, że musiał mieć kompresyjne złamanie kręgów szyjnych w przeszłości może nawet za dzieciaka gdzie lekarz nie wspomniał o tym w opisie badania.
 
Czesc dziewczyny. Czy bralyscie moze Acard po poronieniu w nastepnej ciazy? Mam go brac, nie mam pojecia jednak, czy hes bezpieczny, nmale skoro lekarz tak zadecydował, to chyba wie, co robi. Chcialabym sie zapytac Was jescze, czy w poczatkach ciazy miewalyscie bole oodbrzusza? Wiem, ze to normalne, ale troche sie martwię. Po stracie nastepna ciaza to jednak jeden wielki stresior. Pozdrawiam.
Na początku bóle są normalne , jeśli nie towarzyszy im plamienie /krwawienie , ja w 3 ciąży biorę od początku polocard , jest to stosowane przy właśnie poronieniach , jestem w 29 tyg i wszystko jest dobrze
 
reklama
Do góry