reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Pietruszka29 Ja brałam acard 75 w trakcie starań i mi akurat lekarz kazali dostawić na rzecz heparyny jak test wyszedł pozytywny .. ale wiem ze dużo dziewczyn bierze nawet to i to w ciąży ;)

No żeby jeszcze te kariotypy zrobić i dłuższą przerwę .. Taka w miarę wporzadku ta lekarka . Jutro idę na zabieg im szybciej tym lepiej ..już dwa tygodnie tak chodzę.. a mam dość tak mi szkoda ;((((( dobrze e mam już dzieci bo chyba bym się wykończyła..

Sent from my SLA-L22 using Forum BabyBoom mobile app
To może zrób te badania, zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej chyba :( na prawdę jest mi bardzo przykro i nadal nie jestem w stanie w to uwierzyć:(:(:( musisz być silna dla dzieci i nie poddawać się ❤

@kasiula222 kochana tak bardzo mi przykro.... Nie wiem co powiedzieć. Jestem z Tobą. Przytulam ❤

@coco07 tu muszę stanąć po stronie męża :) to już długo się ciągnie ale tydzień temu się nasililo. Kręgi szyjne nadchodzą na siebie przez co ma bóle migrenowe głowy. Chodził ostatnio na masaże i to chyba pogorszylo te bóle. Wczoraj był kreglarz i nastawial mu cały kręgosłup. Teraz jest już lepiej bo minął chociaż ból głowy ale ma na razie zakwasy po nastawieniu. A z ciekawostek to ten pan z przeswietlenie kręgosłupa co wczoraj robiliśmy stwierdził, że musiał mieć kompresyjne złamanie kręgów szyjnych w przeszłości może nawet za dzieciaka gdzie lekarz nie wspomniał o tym w opisie badania.
Ooo to w takim razie zmienia to postać rzeczy.. teraz jak już bardziej naświetlilas o co chodzi, to jak najbardziej rozumiem męża i ciebie :) czyli po prostu prześladuje was jakiś pech w ostatnim czasie niestety :unsure: ale miejmy nadzieje, ze już niedługo wszystko będzie zmierzać już we właściwym kierunku ☺☺☺

Dziewczyny proszę powiedzcie mi, czy jest jakiś sposób na sprawdzenie czy mam dobrze dobrana dawkę heparyny? Bo wczoraj mój gin mnie zapytał tak w międzyczasie robiąc coś, to co my bierzemy 0,6 czy 0,4 a ja na to ze 0,4 i wtedy już mu się skojarzyło. A ja tak myśle czy w moim przypadku byłaby to jakaś różnica i jak mam to sprawdzić czy np nie powinnam brać 0,6?
 
@Pietruszka29 Ja brałam acard 75 w trakcie starań i mi akurat lekarz kazali dostawić na rzecz heparyny jak test wyszedł pozytywny .. ale wiem ze dużo dziewczyn bierze nawet to i to w ciąży ;)


To może zrób te badania, zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej chyba :( na prawdę jest mi bardzo przykro i nadal nie jestem w stanie w to uwierzyć:(:(:( musisz być silna dla dzieci i nie poddawać się ❤


Ooo to w takim razie zmienia to postać rzeczy.. teraz jak już bardziej naświetlilas o co chodzi, to jak najbardziej rozumiem męża i ciebie :) czyli po prostu prześladuje was jakiś pech w ostatnim czasie niestety :unsure: ale miejmy nadzieje, ze już niedługo wszystko będzie zmierzać już we właściwym kierunku ☺☺☺

Dziewczyny proszę powiedzcie mi, czy jest jakiś sposób na sprawdzenie czy mam dobrze dobrana dawkę heparyny? Bo wczoraj mój gin mnie zapytał tak w międzyczasie robiąc coś, to co my bierzemy 0,6 czy 0,4 a ja na to ze 0,4 i wtedy już mu się skojarzyło. A ja tak myśle czy w moim przypadku byłaby to jakaś różnica i jak mam to sprawdzić czy np nie powinnam brać 0,6?

Jest takie badanie. Nazywa się anty XA i robi się je 4h po zastrzyku ;)
 
Jest takie badanie. Nazywa się anty XA i robi się je 4h po zastrzyku ;)
U mnie krew pobierają do godz 10 to musialabym zastrzyk zrobić godzinę wczesniej niz zwykle, ciekawe czy tak można. Chociaż wsumie zawsze mozna pojechać na szpital 20km do laboratorium. Ciekawe czy mi wogole takie badanie zleci.
 
U mnie krew pobierają do godz 10 to musialabym zastrzyk zrobić godzinę wczesniej niz zwykle, ciekawe czy tak można. Chociaż wsumie zawsze mozna pojechać na szpital 20km do laboratorium. Ciekawe czy mi wogole takie badanie zleci.

Godzinę wcześniej spokojnie możesz zrobić zastrzyk ;)
Tylko od razu mówię, specjalista w tym badaniu nie jestem, wyników nigdy nie rozumiałam i wiem że tu na forum mało kto to ogarnia :p także najlepiej pogadać z gin
 
reklama
Jest takie badanie. Nazywa się anty XA i robi się je 4h po zastrzyku ;)
4 h po zastrzyku ... hmm, czyli u mnie to kompletnie jest niewykonalne bo zastrzyk robię o 21 wieczorem :unsure: Czyli ni z ząb ni w oko... Musiałabym w środku nocy do laboratorium jechać, pomijając fakt ze u mnie w mieście krew pobierają od 6-9 rano:dry:
 
Do góry