reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Mamalipcowa Mi 10 lat temu po zabiegu i pierwszej @ lekarz powiedział, że już można od razu się starać, gdyż są większe szanse na utrzymanie ciąży. Zaszłam po drugiej @, a córka zaraz kończy 9 lat.
@Emenemsy Ja się czułam jak na okres i upierałam się mężowi, że zaraz dostanę. A on żeby udowodnić to mi kazał zrobić test - a tam dwie kreski,
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie proszę czy Wy na samym początku ciąży też miałyście uczucie jakby okres Wam się zaczynał? Człowiek ze strachem chodzi skorzystać z wc :/
Jesli pytasz o bol brzucha jak na okres to owszem, nie tylko na poczatku ciazy. Do dzis miewam takie bole typowo na okres a mamy juz 23tc:) Musisz wrzucic na luz, bo maluszkowi nic Twoje nerwy nie pomogą. Wiem ze łatwo się mowi, bo do dzis sama lapie sie na tym ze boje sie spojrzec na papier.. czy nie ma krwi.. ale staram sie szybko naprostowac i myslec pozytywnie:)
 
Zobacz na testdna.pl oni robią różne badania z bloczków

Dzięki Lu_cy, zerknę na tę stronę :)

Wróciłam od gina. Jest dobrej myśli choć duphaston zostawił w dawce 2x1. Kazał się oszczędzać. Jestem trochę spokojniejsza. Ale to tak naprawdę nic do końca nie znaczy bo jeszcze wszystko się może wydarzy. Choć jestem Wam ogromnie wdzięczna że jesteście i wspieracie;)

Świetna wiadomość! Odpoczywaj, mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze :)

Ja dziś zrobiłam ostatnie testy (mam nadzieję ;)), kreski były ciemniejsze niż ostatnio. Mam nadzieję, że dzisiejsza beta będzie ok

Trzymam kciuki :)

Kwas foliowy możesz już brać. Natomast ze staraniami to jeśli miałaś łyżeczkowanie warto poczekać 3 miesiące żeby endometrium się odbudowało i zwiększyć szanse na powodzenie w kolejnej ciąży. Sama wiem z doświadczenia, że chciałoby się już, ale większość lekarzy mówi o tych min. 3 miesiącach...

Zgadzam się z całą wypowiedzią, my też chcieliśmy od razu (co bardzo mnie osobiście zdziwiło, po tym co przeszliśmy) ale myślę, że trzeba jednak też z rozsądkiem do tego podejść i te 3 miesiące odczekać. My właśnie zaczęliśmy niedawno starania o drugie dziecko, nie chcemy się nastawiać ale wiadomo jak to jest... ciężko się zupełnie odciąć od tematu.
 
Dziewczyny znacie się na wynikach tarczycy w ciąży. Jak robiłam TSH przy pierwszych wynikach w ciąży TSH miałam 3 (biorę euthyrox 25, przepisany przez innego ginekologa przy ciąży, którą poroniłam). Teraz chodzę do innego ginekologa i on trochę zlał to moje TSH, mówiąc, że jest w normie. Ta poprzednia mówiła, że max 2,5, ale lepiej jak będzie do 2 a ten mi tu takie coś. Dziś po miesiącu zrobiłam TSH i FT4 i takie wyniki:
TSH 2,02
FT4 0,95 (norma 0,93-1,5).
 
reklama
Ok, to muszę trochę wrzucić na luz, bo osiwieję za prędko :D dzięki kochana!
Kontroluj czu nie ma plamien albo krwawien, ale takie wrażenie może być, że zaraz chlusnie z Ciebie a nic się nie dzieje :)
@Emenemsy ja przez cała ciążę bałam się chodzić do toalety żeby nie daj Bóg nie zobaczyć krwi jak to było przy stracie...
A to i ja cały czas sprawdzam czy nie plamie albo nie krwawie... Mimo że było u nas poronienie zatrzymane.
 
Do góry