reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czyli nic strasznego się tam nie dzieje, zebym miała się zamartwiac? :)

Ostatnio strasznie panikuje, z byle powodu [emoji849]
Nie wiem, co moglabys przyspieszyć, skoro idzie weekend a w poniedziałek wizyta. Nie wydaje mi się, żeby na izbie przyjęć postanowili Cię zostawic w szpitalu z takim wynikiem, prędzej Cię ochrzania, że powinnaś do lekarza prowadzącego się zgłosić i tylko podniosa ciśnienie. Natomiast uczulam Cię, żebyś nie dała się spławić ginekologowi, że to żadne bakterie i burdny kubek.
 
reklama
Aaa dziękuje ze pytasz [emoji6]
U nas cały świat się kręci wokół małej gwiazdeczki [emoji7] w pierwszym tygodniu ciężko było mi ja dobudzić do jedzonka, a teraz od kilku dni sama się domaga co 2 godziny cyca [emoji6] dziś od rana wisie już częściej, średnio co godzinę [emoji28] ale uwielbiam to [emoji7] póki co, nadal karmie przez kapturki ;( bo jeszcze nie zdołałam małej odzwyczaić ... będę próbować kolejny raz jak trochę podrośnie [emoji6]
Śpimy już w sypialni (mieliśmy problem z materacem, po wyjściu ze szpitala okazało się ze nie mogę karmić na nim bo się razem zapadamy[emoji29]) ale już mamy nowy i mega wygodny materac i 3 noce już za nami [emoji6] mała śpi w dostawce, choć wolałaby spać z nami w łóżku, bo jak biorę ja już nad ranem żeby pospala na brzuszku to od razu się uspakaja ... tak jak wspominałaś już, nadal się się ie uczymy [emoji847] ale kocham ten mały Cud nad życie [emoji7][emoji173]️ i codziennie dziękuje za Nią...

Aaa i urodziła się z waha 3870g a w miniony poniedziałek ważyła już 4200g także rośnie kluska niemiłosiernie [emoji847][emoji847][emoji847]

Zobacz załącznik 1077494
Zobacz załącznik 1077495

Nie mogę się na patrzeć [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] Księżniczka, jest przeurocza [emoji7][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Nie wiem, co moglabys przyspieszyć, skoro idzie weekend a w poniedziałek wizyta. Nie wydaje mi się, żeby na izbie przyjęć postanowili Cię zostawic w szpitalu z takim wynikiem, prędzej Cię ochrzania, że powinnaś do lekarza prowadzącego się zgłosić i tylko podniosa ciśnienie. Natomiast uczulam Cię, żebyś nie dała się spławić ginekologowi, że to żadne bakterie i burdny kubek.

Rozmawiałam z Mężem, i to samo stwierdził, że nie ma co kombinować, skoro w poniedziałek widzimy się z profesorem. Wręcz wkurzył się ze próbuję być mądrzejsza od lekarza... [emoji2356] Także już na spokojnie po prostu czekam i staram się nie myśleć o tym ;)
Spławić się nie dam, poza tym on raczej z tych co dmuchają na zimne :)
 
Kochana, to jak masz cynk o jakiejś dobrej promocji, to dawaj znać, sledze wszystko a jakoś z zamawianiem u mnie gorzej, ale..... [emoji16]

I zazdroszcze pomysłowości, ja nie wpadłam na to żeby chociaż stówkę miesięcznie odłożyć [emoji23] Czyli ta sama praktyka [emoji16] piateczka [emoji16]
Teraz już większość promek się pokończyła [emoji3525] W Smyku dużo fajnych rzeczy można dorwać. Nie polecam tylko 5-10-15,skusiłam się na kilka rzeczy i jakość taka se :/
A tak to polecam Ci vinted. Tam można upolować sporo firmówek, używek, a te pierwsze rozmiary to dziecko ma na sobie raz, max kilja razy... Wiem jak to u nas wyglądało [emoji1787]
Aaa dziękuje ze pytasz [emoji6]
U nas cały świat się kręci wokół małej gwiazdeczki [emoji7] w pierwszym tygodniu ciężko było mi ja dobudzić do jedzonka, a teraz od kilku dni sama się domaga co 2 godziny cyca [emoji6] dziś od rana wisie już częściej, średnio co godzinę [emoji28] ale uwielbiam to [emoji7] póki co, nadal karmie przez kapturki ;( bo jeszcze nie zdołałam małej odzwyczaić ... będę próbować kolejny raz jak trochę podrośnie [emoji6]
Śpimy już w sypialni (mieliśmy problem z materacem, po wyjściu ze szpitala okazało się ze nie mogę karmić na nim bo się razem zapadamy[emoji29]) ale już mamy nowy i mega wygodny materac i 3 noce już za nami [emoji6] mała śpi w dostawce, choć wolałaby spać z nami w łóżku, bo jak biorę ja już nad ranem żeby pospala na brzuszku to od razu się uspakaja ... tak jak wspominałaś już, nadal się się ie uczymy [emoji847] ale kocham ten mały Cud nad życie [emoji7][emoji173]️ i codziennie dziękuje za Nią...

Aaa i urodziła się z waha 3870g a w miniony poniedziałek ważyła już 4200g także rośnie kluska niemiłosiernie [emoji847][emoji847][emoji847]

Zobacz załącznik 1077494
Zobacz załącznik 1077495
Słodziutka [emoji7]
 
Teraz już większość promek się pokończyła [emoji3525] W Smyku dużo fajnych rzeczy można dorwać. Nie polecam tylko 5-10-15,skusiłam się na kilka rzeczy i jakość taka se :/
A tak to polecam Ci vinted. Tam można upolować sporo firmówek, używek, a te pierwsze rozmiary to dziecko ma na sobie raz, max kilja razy... Wiem jak to u nas wyglądało [emoji1787]Słodziutka [emoji7]
Moja mama z 5-10-15 kupiła nam jakieś dwa zestawy, zobaczymy jak to się będzie zachowywało.
Ogólnie na Facebooku znalazłam grupy sprzedażowe od nas z okolic, odkupiliśmy całą torbę ubranek w super stanie plus zestaw: kocyk, kolderka, poduszka, rozek, właśnie z drugiej ręki, za... 140 zł. [emoji12]
A dzisiaj właśnie jak przeglądałam internety to gdzieś wyświetliła mi się reklama vinted i naszła mnie myśl że muszę to ogarnąć [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Moja mama z 5-10-15 kupiła nam jakieś dwa zestawy, zobaczymy jak to się będzie zachowywało.
Ogólnie na Facebooku znalazłam grupy sprzedażowe od nas z okolic, odkupiliśmy całą torbę ubranek w super stanie plus zestaw: kocyk, kolderka, poduszka, rozek, właśnie z drugiej ręki, za... 140 zł. [emoji12]
A dzisiaj właśnie jak przeglądałam internety to gdzieś wyświetliła mi się reklama vinted i naszła mnie myśl że muszę to ogarnąć [emoji16][emoji16][emoji16]
Warto szukać takich okazji [emoji4]
Vinted jest bardzo fajne, ja non stop coś tam wypatrzę [emoji85]
 
Polecam, mimo wsyztsko :) Na pewno, my też mocno ograniczyliśmy wydatki i przy każdej rzeczy zastanawiamy się czy jest to nam na początek niezbędne ;)
Tak samo mieliśmy zrobić małej pokoik. Ale mamy jeszcze parę rzeczy do mieszkania do kupienia i tak naprawdę czy niemowlę potrzebuje swojego pokoju? No nie... ;)
Łóżeczko mamy po mnie, dokupujemy sam materacyk. Tak samo zrezygnowaliśmy z przewijaka, kupiliśmy taka ceratkę z obszyciem bawełnianym, na łóżku przewijać się ją będzie, a jak zajdzie potrzeba to pojechać i kupić można w każdej chwili, a my chcemy mocno ograniczyć zbędne przedmioty w małych pomieszczeniach. ;)

Co do szpitala też minimum niezbędne, ale tu już mam listę od położnej że szpitala, więc nic ponadto nie zabieram :)
Polecam ci organizer z firmy akuku , pakujesz wszystko co dotyczy przewijania kremowania itp i gdzie bys nie przewijala malej to caly organizer w rękę bierzesz, przydatny u mnie bynajmniej [emoji4][emoji4]
 
Cześć, mam pytanie. Wczoraj przeszłam zabieg łyżeczkowania, była to moja pierwsza ciąża. Już wczoraj po zabiegu mało krwawiłam, a dzisiaj prawie wcale. Nic mnie nie boli. Myślicie, że już prawie się oczyściłam? Lekarka mówiła, że krwawienie może trwać do dwóch tygodni.
 
Cześć, mam pytanie. Wczoraj przeszłam zabieg łyżeczkowania, była to moja pierwsza ciąża. Już wczoraj po zabiegu mało krwawiłam, a dzisiaj prawie wcale. Nic mnie nie boli. Myślicie, że już prawie się oczyściłam? Lekarka mówiła, że krwawienie może trwać do dwóch tygodni.
Może, ale nie musi.
Ja miałam we wtorek zabieg. Dziś wogóle nie plamię.
Po zabiegu tylko plami się kilka dni.
 
reklama
Cześć, mam pytanie. Wczoraj przeszłam zabieg łyżeczkowania, była to moja pierwsza ciąża. Już wczoraj po zabiegu mało krwawiłam, a dzisiaj prawie wcale. Nic mnie nie boli. Myślicie, że już prawie się oczyściłam? Lekarka mówiła, że krwawienie może trwać do dwóch tygodni.

Krwawienie może trwać nawet do 6 tyg. I nie martw się jeśli dziś jet czysto A jutro czy za tydzień będzie znowu lecieć krew, bo to jest też normalne
 
Do góry