reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No i super. Oby sie wszystko wyjaśniło ! ;) zycze szczęśliwego zakonczenia ;)
Ja na nic nie liczę. Chcę żeby po prostu gin sprawdził co się dzieje. I w razie wu żeby ten okres przyszedł. Już jestem 5 tyg po terminie. Powiedział że mu się to w głowie nie mieści żeby kobieta nie miała tyle miesiączki była po 4 poronieniach testy pokazują co chcą i kiedy chcą a żaden gin nie chciał przyjąć. On też ma pełno pacjentek w ciąży ale dla mnie termin znalazł.
 
Super że w końcu znalazł się jakoś normalny lekarz, bo to co pisałaś to się nie mieści w głowie... żeby nawet w szpitalu zbadali w takiej sytuacji.... daj jutro znać :)
To Polak. Dlatego może mnie nie zlał. Dam znać oczywiście. Jak mu powiedziałam że 5 tyg po terminie miesiączki to nie mieściło mu się w głowie.
 
Czyli jednak sie da [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
No z tym się udało. Nie znam wszystkich lekarzy. Ty pewnie też nie znasz w swoim kraju wszystkich lekarzy. Więc sorry ale jak masz głupio komentować to nie komentuj.

Dzwoniłam do 6 gin plus byłam w szpitalu i żaden nie chciał przyjąć bo nie byłam u nich ani razu. Do tego zadzwoniłam z polecenia i byłam u niego raz w zeszłym roku. I może dlatego mnie przyjmie.
 
Ostatnia edycja:
Ja stosuje już od 2 miesięcy po 3 tabletki dziennie do dnia owulacji. Później odstawiam tak jest dobrze?

Nie wiem, trzeba byłoby doczytać, podpytać kogoś, może dziewczyn ze staraczek? Ale coś kojarzę, że chyba brało się go od 1 dnia cyklu do owulacji.
Ja chciałam zacząć brać, ale nie zdążyłam, bo zaszłam w ciążę i w sumie nie doczytałam jak z dawkami.


@młoda1994 ręce mi do Ciebie opadają... Wiem, że liczysz na ciążę. Mi także testy wychodziły tak jak Tobie i ciąża była, więc wiem że to możliwe. Ale do cholery czemu Ty na dupie siedzisz z takimi dolegliwościami. Nie ten szpital, to jedź do innego miasta, nie do miasta to do landu, do lekarza nikt nie broni Ci się przemieszczać nawet w obecnej sytuacji. Jak jest ciąża to trzeba o nią zadbać, jak doszło do obumarcia ciąży to trzeba jak najszybciej pomóc Twojemu organizmowi się oczyścić, a trzecia opcja to może być nowotwór. I nie nie żartuję, u kobiet także i u mężczyzn niektóre nowotwory powodują wydzielanie HCG i może dlatego testy wychodzą Ci nieraz fałszywie pozytywne. Weź się za siebie dziewczyno, masz poważne problemy zdrowotne i jesteś moim zdaniem źle zdiagnozowana. Wykończysz się i nawet nie będziesz wiedziała dlaczego.

Podpisuję się pod tym rękami i nogami.
Też obawiam się, że tu mogą być jakieś głębsze problemy zdrowotne, chociaż, @młoda1994, szalenie trzymam kciuki, żeby w końcu to była zdrowa ciąża!

Mam pytanie odnośnie Acardu.
Ginekolog kazała włączyć Acard 75 przy staraniach. Niestety w tym miesiącu się nie udało i musimy zawiesić starania z powodu zmniejszenia etatu przez tego cholernego wirusa na pewnie conajmniej trzy miesiące jak nie więcej [emoji24][emoji24]

Brać Acard przez te miesiące czy odstawić ? Jeśli odstawić kiedy zacząć znów brać ?

Ja bym brała jeśli lekarz zalecił ;)

Dziewczyny mam termin. Jutro na 10.30 właśnie próbuje załatwić transport. Dam znać jutro po wizycie.

Trzymam kciuki!
 
Nie wiem, trzeba byłoby doczytać, podpytać kogoś, może dziewczyn ze staraczek? Ale coś kojarzę, że chyba brało się go od 1 dnia cyklu do owulacji.
Ja chciałam zacząć brać, ale nie zdążyłam, bo zaszłam w ciążę i w sumie nie doczytałam jak z dawkami.




Podpisuję się pod tym rękami i nogami.
Też obawiam się, że tu mogą być jakieś głębsze problemy zdrowotne, chociaż, @młoda1994, szalenie trzymam kciuki, żeby w końcu to była zdrowa ciąża!



Ja bym brała jeśli lekarz zalecił ;)



Trzymam kciuki!
Mi nie zależy na ciąży. Mi zależy żeby sprawdzić dlaczego miesiączki nie ma i progesteron nie wywołał okresu. Do starań wracam dopiero w czerwcu a teraz nie za bardzo mi w głowie ciąża.
 
No z tym się udało. Nie znam wszystkich lekarzy. Ty pewnie też nie znasz w swoim kraju wszystkich lekarzy. Więc sorry ale jak masz głupio komentować to nie komentuj.

Dzwoniłam do 6 gin plus byłam w szpitalu i żaden nie chciał przyjąć bo nie byłam u nich ani razu. Do tego zadzwoniłam z polecenia i byłam u niego raz w zeszłym roku. I może dlatego mnie przyjmie.
Tak napisalam bo wczoraj twierdzilas ze ZADEN nie przyjmuje i nawet ZEBYM SOBIE SPRAWDZILA...🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry