reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja będę dzisiaj rozmawiać z lekarzem na temat takich badań jak krzepliwość krwi mutacje mthfr komórki NK i inne zobaczymy co powie.
Mój lekarz powiedział że rzadko po badaniach wychodzą przyczyny poronien. Mówił mi też że miał parę która non stop miała poronienia. Rozstali się i teraz jest z innym i wszystko przebiegło prawidłowo.. jakieś niedopasowanue musielo być między nimi.
 
reklama
Mój lekarz powiedział że rzadko po badaniach wychodzą przyczyny poronien. Mówił mi też że miał parę która non stop miała poronienia. Rozstali się i teraz jest z innym i wszystko przebiegło prawidłowo.. jakieś niedopasowanue musielo być między nimi.
Aha no ale wiesz męża nie zmienię na innego żeby dziecko mieć [emoji23] przepraszam ale trochę mnie to śmieszy.
 
Aha no ale wiesz męża nie zmienię na innego żeby dziecko mieć [emoji23] przepraszam ale trochę mnie to śmieszy.
Wiem, wiem.. napisałam Ci mi powiedział że problem może być ale nie musi w partnerach. Opowiedział mi jakoś swój przypadek w karierze zawodowej może dla rozładowania mojego stresu. Napisz proszę po wizycie co udało Ci się załatwić czy porobić badania, jakie może zrobić na tym etapie itd. Ja jutro mam zabieg a wizyta u lekarza kontrolna 25 maja wiec dopiero na spokojnue bede z nim rozmawiala bo we wtorek nje moglam z siebie slowa wydusic bo bym się popłakała.
 
Bardzo, bardzo mi przykro... tyle strat... robisz teraz jakieś badania? Jak przeżywa to Twoja rodzina? Co czujesz? (To ostatnie pytanie może wydawać się głupie, ale jest zasadne, ja z czasem czułam, czuję różne emocje.)
Mam kontrolę w przyszłym tyg u ginekologa więc będę się upierała przy badaniach już nie dam sobie wmówić że to natura sama decyduje ale że czasami się tak zdarza zmieniłam lekarza więc staram się myśleć że ten coś zaradzi co czujemy ? Smutek żal mamy prawo do żałoby rok czasu jestem w stałym kontakcie z Ojcem Franciszkanem zakonnikiem więc wsparcie duchowe jest ale boje się że już nie będzie nam dane zostać rodzicami ponownie .... Gdzieś z tyłu głowy mam takie myśli
 
Mój lekarz powiedział że rzadko po badaniach wychodzą przyczyny poronien. Mówił mi też że miał parę która non stop miała poronienia. Rozstali się i teraz jest z innym i wszystko przebiegło prawidłowo.. jakieś niedopasowanue musielo być między nimi.
To ja jestem innego zdania. Badania po poronieniach daja ogromna wiedzę diagnostyczną. Fakt niebu każdego coś wyjdzie. I wtedy medycyna nic nie zdziała. Ale na tym wątku jeat wiele dziewczyn które mają dzieci dzięki badaniom, dobrej diagnozie i lekach 🙂 A co do zmiany partnera, to mogli mieć źle kardiotypy i po prostu jest to dopasowanie które mocno komplikuje sprawę. 😬 więc ja się z jego teoria nie zgadzam. I nienwyobrazam sobie próbować do skutku bez badań. ;) ale to moje zdanie.
 
Mam kontrolę w przyszłym tyg u ginekologa więc będę się upierała przy badaniach już nie dam sobie wmówić że to natura sama decyduje ale że czasami się tak zdarza zmieniłam lekarza więc staram się myśleć że ten coś zaradzi co czujemy ? Smutek żal mamy prawo do żałoby rok czasu jestem w stałym kontakcie z Ojcem Franciszkanem zakonnikiem więc wsparcie duchowe jest ale boje się że już nie będzie nam dane zostać rodzicami ponownie .... Gdzieś z tyłu głowy mam takie myśli
Też tak myślałam po pierwszym poronieniu. Ale w sumie dość szybko bo po 9 miesiącach udało mi się zająć w kolejna ciążę A dodam że mam jeden jajowod. Mam tylko nadzieję że po badaniach cis wyjdzie bo ile razy Może być zły podział komórek i natura sama decyduje.
 
To ja jestem innego zdania. Badania po poronieniach daja ogromna wiedzę diagnostyczną. Fakt niebu każdego coś wyjdzie. I wtedy medycyna nic nie zdziała. Ale na tym wątku jeat wiele dziewczyn które mają dzieci dzięki badaniom, dobrej diagnozie i lekach 🙂 A co do zmiany partnera, to mogli mieć źle kardiotypy i po prostu jest to dopasowanie które mocno komplikuje sprawę. 😬 więc ja się z jego teoria nie zgadzam. I nienwyobrazam sobie próbować do skutku bez badań. ;) ale to moje zdanie.
No niestety każda strata boli. Dlatego powiedział że po tych dwóch poronieniach porobimy badania w miarę mozliwosci A nie będziemy czekać do trzeciego..
 
Gratuluję że Ci się udało nawet nie wiem jakie badania przysługują się na NFZ po 3 poronieniach... Czy któraś z koleżanek coś wie na ten temat
 
reklama
Też tak myślałam po pierwszym poronieniu. Ale w sumie dość szybko bo po 9 miesiącach udało mi się zająć w kolejna ciążę A dodam że mam jeden jajowod. Mam tylko nadzieję że po badaniach cis wyjdzie bo ile razy Może być zły podział komórek i natura sama decyduje.
Nawet nie wiem jakie badania przysługują mi się na NFZ Gratuluję że Ci się udało
 
Do góry