reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zadzwoń do laboratorium, wygląda to tak jakby coś skiepścili...
No nie wytrzymam!!! Nie dość, że musiałam zapłacić dodatkowo za to badanie krzywej insulinowej mam pokute obie ręce bo krew nie chciała lecieć to jeszcze teraz takie cyrki. Oczywiście nikt nie odbiera 🤷‍♀️
 
No nie wytrzymam!!! Nie dość, że musiałam zapłacić dodatkowo za to badanie krzywej insulinowej mam pokute obie ręce bo krew nie chciała lecieć to jeszcze teraz takie cyrki. Oczywiście nikt nie odbiera 🤷‍♀️
Najgorzej że to piątek... Popołudnie. Pracują jutro? Dzwoń albo jak możesz to się pofatyguj, jak nie to musisz uzbroić się w cierpliwość do poniedziałku 😟
 
Ferrytyna niziutko, nie wypadają Ci włosy?
Lecą na potęgę. Tym bardziej teraz po poronieniu ☹️ będę czytać dzisiaj co robić żeby ją podnieść 😞 chyba że masz jakies sprawdzone Rady?
@Stelle Zadzwoń do laboratorium, bo dziwny ten raport. Co do plamien, to trzeba wykluczyć niedobór progesteronu.
Nikt już nie odbiera. Będę miała cały weekend w nerwach 🙈😡😡😡 o tych płomieniach mówił kiedyś lekarzowi jeszcze na NFZ to nawet słowem nie wspomniał o badaniu progesteronu, stwierdził że taka moja natura.
 
Nie ma za co Kochana, trzymaj się tam, A jak psychicznie dajesz radę ? Na pewno lepiej samemu się oczyścić
Psychicznie na pewno lepiej niż ostatnio, bo już miałam świadomość, jak się to może skonczyc. Chociaż wiadomo, że mam doła i potrzebuje czasu, żeby spokojnie do siebie dojść... Za wszelką cenę chce uniknąć szpitala, bo jeden zabieg mam za sobą i przeraża mnie on, chociaż przecież to nic skomplikowanego. Tym razem miałam dobre przeczucia, no i teraz wiem, żeby sie tym nie sugerowac. Dzień wcześniej beta pokazała piękny przyrost, dzień później wystarczyło pole godziny, żeby poszło. I tyle :(
 
Dziś po wizycie: Nie widać pęcherzyka ciazowego, ale jest przestrzeń płynów (krwiak?) w macicy 0.5 cm.
Przy ostatniej ciazy zakonczonej poronieniem też na początku była widoczna taka przestrzeń tylko 1.9 cm.

Czy ktoś miał takie sytuacje? Jedynie co to pocieszam się, że jest mniejsze niż wtedy...ale dlaczego znowu?!
 
Psychicznie na pewno lepiej niż ostatnio, bo już miałam świadomość, jak się to może skonczyc. Chociaż wiadomo, że mam doła i potrzebuje czasu, żeby spokojnie do siebie dojść... Za wszelką cenę chce uniknąć szpitala, bo jeden zabieg mam za sobą i przeraża mnie on, chociaż przecież to nic skomplikowanego. Tym razem miałam dobre przeczucia, no i teraz wiem, żeby sie tym nie sugerowac. Dzień wcześniej beta pokazała piękny przyrost, dzień później wystarczyło pole godziny, żeby poszło. I tyle :(
Bardzo mi przykro 😞 znowu potwierdza się że nie ma na nic reguły... Sama piszesz że dzień wcześniej miałaś piękny przyrost bety. Widocznie tak miało być ☹️ wiem że to wkurzajace takie pisanie, ale ja sobie też to tak tłumaczę 🙁 szkoda tylko że u Ciebie to kolejny raz 😟
 
Lecą na potęgę. Tym bardziej teraz po poronieniu [emoji3525] będę czytać dzisiaj co robić żeby ją podnieść [emoji20] chyba że masz jakies sprawdzone Rady?

Nikt już nie odbiera. Będę miała cały weekend w nerwach [emoji85][emoji35][emoji35][emoji35] o tych płomieniach mówił kiedyś lekarzowi jeszcze na NFZ to nawet słowem nie wspomniał o badaniu progesteronu, stwierdził że taka moja natura.
Na tym forum @mohaaa jest w takiej sytuacji z plamieniami, że nie za bardzo wiadomo jaka jest przyczyna. Ale jednak u wielu kobiet chodzi tylko o progesteron, bez którego marne szanse na utrzymanie wczesnej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, mam do was pytanie odnośnie stosowania heparyny.
Powiedzcie jak i czy w ogóle odkażacie brzuch (będąc w ciąży) przed zastrzykiem? Spotkałam się z opinią że octeniseptem nie można w ciąży .
 
reklama
Dziewczyny, jednak był błąd w laboratorium. Poprawili już. Chyba ten wynik nie jest za ciekawy. Strasznie wysoka ta insulina po 2h 🙈
IMG_20200724_183254.jpg
 
Do góry