reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No tak,bo to rozrzedza. Ja w pierwszej ciąży brałam kilka dni ale też mi coś działo się z jelitami i kazał nie brać gin. Ja się boje ze nie będę mogła tego tak właśnie długotrwale brać wlansie ze względu na jelita i to plamienie i już będzie lipa z tego wszystkiego wtedy😢
Acard ma aspirynę, niestety po aspirynie też mam wariacje żołądkowo-jelitowe. Zastanawiam się czy po heparynie może być podobny cyrk?
 
reklama
Acard ma aspirynę, niestety po aspirynie też mam wariacje żołądkowo-jelitowe. Zastanawiam się czy po heparynie może być podobny cyrk.
No dokładnie, acard to Ace, to to polocard i aspiryna, ogólnie właśnie podrażnia żołądek, a ja te układy pokaromowe ma wrażliwe. I właśnie obawiam się jak to może wyglądać w takim przypadku z braniem w ewentualnej ciąży...
 
Raczej nie bo heparyna to zastrzyk podskórny więc nie ma z jelitami nic wspólnego 😉
Niby tak i czytałam wlasnie dziś ,że słabo się heparyna wchłania przez przewód pokarmowy, dlatego jest w zastrzykach. Ale w sumie zastrzyk trafia do krwioobiegu i sie rozchodzi po całym ciele. No ale może nie będzie tak zle.no chyba muszą być jakieś sposoby
 
U mnie po poronieniu pierwszy okres przyszedł po ponad 42 dniach (nie pamietam dokładnie ile, ale u mnie zawsze bylo mniej więcej 30 dni jak w zegarku) i kolejny...po 25 dniach. Olałam temat starania w tamtym czasie (robiłam 8nne badania w tym czasie) ale i tak nic by z tego nie było biorąc pod uwagę, że cykle mi się rozjechały. Każdy jest inny, nie przewidzisz jak organizm się zachowa. Lekarz mówi czekać to bym poczekała :).
Dzięki za odpowiedź. Czemu myślisz że nic nie było? Rozjechane cykle też mogą być owulacyjne :) ja się bardziej zastanawiałam pod kątem bezpieczeństwa, a nie samej skuteczności w kwestii poczęcia:)
 
reklama
Do góry