reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
W moim domu to był i jest temat tabu. Matka i babcia nie umiały się pogodzić z moją drugą ciążą. Teraz jeśli kiedyś się uda też im nic nie powiem. Nie ma sensu.
Pomnik jest mojej siostry ciotecznej. Mimo, że oczyszczałam się w szpitalu, ze skurczami to na USG nie był widoczny pęcherzyk. Nikt nie powiedział mi, że mam zbierać materiał do badań czy cokolwiek innego. Także albo pęcherzyk zdążył się wchłonąć, bo około 2tyg. chodziłam z martwą ciąża nie wiedząc o tym, albo to była ciąża typowo biochemiczna. Nie wiem do jakiej wartości bety mówi się o ciąży biochemicznej, zdążyłam zrobić tylko jeden wynik i wartość wynosiła prawie 900 🤷
Straszne. Ale moja mama choć bardzo mnie wspiera i mamy super kontakt, to tez mam wrażenie, ze nigdy nie rozumiała mojego cierpienia związanego z poronieniami.
jesli chodzi o betę, to słyszałam, ze musi być min. 1000 żeby nie była to biochemiczna
 
To ja Wam powiem dziewczyny, że mój mąż przeżył nasza stratę tak samo mocno jak ja. Widomo, że nie płakał i jakoś bardzo nie pokazywał po sobie ale wiem że jemu też było ciężko. Dla niego to też było nasze dzieciątko a nie tylko ciąża. Też chodzę na grób dzieci nienarodzonych oczywiście razem z mężem bo niestety też robiłam samoistnie i nie miałam możliwości ani wiedzy żeby łapać a potem pochować..
@josiaaa gratuluję 😘😘 Trzymam kciuki za szczęśliwy finał 😘
 
Hej :) dziewczyny mój ginekolog zlecił mi zbadać zespół antyfosfolipidowy, komórki LE, prolkatyne i TSH. Twierdzi, ze mam zrobić je po pierwszej miesiaczce po zabiegu. Zapytalam go czy nie trzeba jak najszybciej po ciąży to mówi, ze mogę w dowolnym momencie. Chodzi mi o zespół i komórki LE. Robić je szybciej? Czy czekać na okres, który nie wiadomo jak szybko będzie? :)
 
Hej :) dziewczyny mój ginekolog zlecił mi zbadać zespół antyfosfolipidowy, komórki LE, prolkatyne i TSH. Twierdzi, ze mam zrobić je po pierwszej miesiaczce po zabiegu. Zapytalam go czy nie trzeba jak najszybciej po ciąży to mówi, ze mogę w dowolnym momencie. Chodzi mi o zespół i komórki LE. Robić je szybciej? Czy czekać na okres, który nie wiadomo jak szybko będzie? :)

Komórki LE to nie wiem co to jest czy komórki NK? Te drugie to bez znaczenia byle w II fazie cyklu, ale zespół antyfosfolipidowy ja robiłam do 6 tyg po poronieniu bo czasem a uaktywnia się tylko w ciąży.
 
Hej :) dziewczyny mój ginekolog zlecił mi zbadać zespół antyfosfolipidowy, komórki LE, prolkatyne i TSH. Twierdzi, ze mam zrobić je po pierwszej miesiaczce po zabiegu. Zapytalam go czy nie trzeba jak najszybciej po ciąży to mówi, ze mogę w dowolnym momencie. Chodzi mi o zespół i komórki LE. Robić je szybciej? Czy czekać na okres, który nie wiadomo jak szybko będzie? :)
Nie wiem co to są komórki LE, pierwszy raz coś takiego słyszę, ale zespół antyfosfolipidowy lepiej zrobić jak najszybciej, póki są hormony ciążowe, bo może być to że uaktywnia o się tylko w ciąży. Jeśli LE to antykoagulant tocznia to tak samo
 
reklama
Do góry