reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiesz co chwilowo to Pani z infolinii mi powiedziała tylko jak to wygląda i jutro ma zadzwonić i mi powiedzieć czy te usg to są tylko fotki czy nagrania. Bo się zapytałam to nie wiedziała. I dopiero jutro umówi mnie na wizytę. Generalnie zmartwiłam się tym że to nie lekarz robi usg ale nie wiedziałam że to tam codzienność. Nie wiem może robią to usg w formie filmu i lekarz wszystko na nim widzi? Jakie są Twoje doświadczenia? Też miałas wizyty w formie video?
Ja chodziłam zanim się pozamykali. Później zaszłam w ciążę.
 
reklama
Dziewczyny kiedy poszłyście na pierwszą wizytę do ginekologa po zabiegu? W szpitalu mi mówili, że po dwóch tygodnich mam się zgłosić na wizytę.
Kurcze trochę się deneruje czy wszystko jest u mnie w porządku, co jakiś czas boli i ciągnie mnie w pachwinie oraz pobolewa brzuch i krzyże. Sama nie wiem czy iść wcześniej na kontrolę czy poczekać 🤔
 
Dziewczyny kiedy poszłyście na pierwszą wizytę do ginekologa po zabiegu? W szpitalu mi mówili, że po dwóch tygodnich mam się zgłosić na wizytę.
Kurcze trochę się deneruje czy wszystko jest u mnie w porządku, co jakiś czas boli i ciągnie mnie w pachwinie oraz pobolewa brzuch i krzyże. Sama nie wiem czy iść wcześniej na kontrolę czy poczekać 🤔
Ja miałam akurat wizytę 3 tyg po zabiegu ale mnie nic nie bolało.
Jeśli się denerwujesz to idź 2 tyg po zabiegu.
 
Dziewczyny kiedy poszłyście na pierwszą wizytę do ginekologa po zabiegu? W szpitalu mi mówili, że po dwóch tygodnich mam się zgłosić na wizytę.
Kurcze trochę się deneruje czy wszystko jest u mnie w porządku, co jakiś czas boli i ciągnie mnie w pachwinie oraz pobolewa brzuch i krzyże. Sama nie wiem czy iść wcześniej na kontrolę czy poczekać 🤔
Mnie po laparo zalecono kontrolę po 4 tyg. Dziś mija a na wizytę idę w pon ponieważ wtedy będzie lekarka która się mną zajmowała. Ja też mam różne pobolewania jajników, szwy się dość długo goiły, myślę że to normalne w trakcie gojenia
 
Dziewczyny kiedy poszłyście na pierwszą wizytę do ginekologa po zabiegu? W szpitalu mi mówili, że po dwóch tygodnich mam się zgłosić na wizytę.
Kurcze trochę się deneruje czy wszystko jest u mnie w porządku, co jakiś czas boli i ciągnie mnie w pachwinie oraz pobolewa brzuch i krzyże. Sama nie wiem czy iść wcześniej na kontrolę czy poczekać 🤔
Ja idę jutro, równo 2tyg po, tak mam na wypisie i tak mi mówił mój dr jak do niego dzwoniłam, a ok 8dni miałam delikatne, różnego rodzaju bóle.
 
Mnie po laparo zalecono kontrolę po 4 tyg. Dziś mija a na wizytę idę w pon ponieważ wtedy będzie lekarka która się mną zajmowała. Ja też mam różne pobolewania jajników, szwy się dość długo goiły, myślę że to normalne w trakcie gojenia
Po lapariskopii to też długo cierpiałam, ale ja miałam duży zakres lapariskopii.
 
reklama
Do góry