reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To dobrze nie bądź sama i w razie komplikacji wtedy udaj się od szpitala bo może być wszystko dobrze a lepiej żebyś się komfortowo czuja w tak trudnej sytuacji :* będę trzymać kciuki aby wszystko było dobrze. ja końcówka maja :)
Robili Ci tutaj USG po poronieniu czy tylko badanie krwi? Właśnie nie wiem co zrobić czy zgłosić to poronienie do GP i czy w ogóle zlecą mi jakieś badania po.Ja też końcówka maja ,28 tyko rocznik inny 😊
 
reklama
Hej dziewczyny, dzisiaj w 8+1tc okazało się, ze serduszko nie bije. Sprawdzałam u 3 różnych lekarzy wiec o pomyłce raczej nie ma co mówić. Dostałam tabletki poronne arthrotec, żeby poronic w domu. Ale zaczęłam czytać o tych krwawieniach i o tym jak kobiety przechodzą poronienie w domu i zaczęłam się wahać czy aby na pewno chce, żeby to się stało w domu. Czy któraś z Was zdecydowała się na poronienie w domu ? Czy jednak szpital ? Boje się szpitali, spędza mi to sen z powiek... boje się igieł, wenflonów nie mam zaufania do lekarzy, mój dziadek zmarł w szpitalu, ogólnie mam złe doświadczenia.
tak , w tamtym roku zarodek nie rozwijał się i dostałam tabletki .. w Moim przypadku było tak że wzięłam je w sobotę około południa , myślałam że nastąpi to odrazu , lecz do krwawienia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek , obudziłam się w nocy poszłam do łazienki i nagle czułam że jestem coraz słabsza gorąco zimno zero siły , ledwo doszło do sypialni aby obudzić chłopaka , dał mi wody zrobił zimę okłady , ale nagle na zmianę czułam że chce mi się wymiotować i zaczęłam mieć biegunkę poszłam na toaletę i dalej film urwany , nie pamietam nic. Chłopak opowiadał mi tylko że majaczyłam ale odprowadził mnie do pokoju i poszłam spać wszystko trwało około jakieś 30 minut.. Wiadomo każdy organizm może inaczej zareagować i to bardzo indywidualny przypadek. Na pewno lepiej jeśli miałabyś kogoś przy sobie w tych dniach aby w razie co zaopiekował się...
 
Robili Ci tutaj USG po poronieniu czy tylko badanie krwi? Właśnie nie wiem co zrobić czy zgłosić to poronienie do GP i czy w ogóle zlecą mi jakieś badania po.Ja też końcówka maja ,28 tyko rocznik inny 😊
Możesz umówić się do GP i powiedzieć o sytuacji i powinni cię wysłać na badanie krwi. Chyba ze zdążyłaś się zarejestrować do materiality unit zadzwoń do nich. (przy dzownieniu u mnie mogę wybrać opcje o krwawieniach). USG mi nie zrobili badań po za krwią żadnych.
 
Kochane, powiedzcie mi, bo Wy jesteśmy moją encyklopedią i wsparciem w jednym <3
Miałam szczepienie wczoraj (Pfizerem) w 17dc. Co jeśli okaże się, że w tym cyklu nam się udało? 2 dawkę należy przełożyć? Czy szczepić się mimo wszystko?
 
Nie wiedziałam,że robią łyżeczkowanie po tak wcześniej ciąży😔
Ja tez nie wiedziałam ale jak się dowiedziałam to był 10tc wiec ponad 3tyg chodzilam z martwa ciąża nic nie wiedząc i zostałam skierowana na wywołanie tabletka do szpitala ale po 10h za bardzo się nic nie ruszało wiec myśle ze to lyzeczkowanie było zeby dłużej nie czekać i zeby nic tam złego mi się nie wydarzyło :(
 
Kochane, powiedzcie mi, bo Wy jesteśmy moją encyklopedią i wsparciem w jednym <3
Miałam szczepienie wczoraj (Pfizerem) w 17dc. Co jeśli okaże się, że w tym cyklu nam się udało? 2 dawkę należy przełożyć? Czy szczepić się mimo wszystko?
W stanowisku PTG było napisane ze zalecają wstrzymać się ze szczepieniem w 1 trymestrze, wiec ja bym przełożyła na później ;)
 
Kochane, powiedzcie mi, bo Wy jesteśmy moją encyklopedią i wsparciem w jednym <3
Miałam szczepienie wczoraj (Pfizerem) w 17dc. Co jeśli okaże się, że w tym cyklu nam się udało? 2 dawkę należy przełożyć? Czy szczepić się mimo wszystko?
A co na to twój ginekolog?
Zalecają się wstrzymac się do drugiego trymestru ale warto to skonsultować. Ja też jestem po jednej dawce, druga dopiero 23 lipca a za miesiąc chce zacząć starania. Choć nie wiem jak to będzie bo męża wczoraj poniosło patrzę do kalendarza a tu pierwszy dzień dni płodnych. Ale owulację szacuje na za 4 dni więc podejrzewam że nic z tego.
 
reklama
A co na to twój ginekolog?
Zalecają się wstrzymac się do drugiego trymestru ale warto to skonsultować. Ja też jestem po jednej dawce, druga dopiero 23 lipca a za miesiąc chce zacząć starania. Choć nie wiem jak to będzie bo męża wczoraj poniosło patrzę do kalendarza a tu pierwszy dzień dni płodnych. Ale owulację szacuje na za 4 dni więc podejrzewam że nic z tego.
Jestem w trakcie zmiany ginekologa własnie :( więc nie mam kontaktu żadnego. Jak się okaże, że jestem w ciąży to zadzwonię do tej dawnej ginekolog, żeby się wypowiedziała. Wtedy napewno Wam napiszę co i jak :)

Haha, no to może uda się wcześniej zajść w ciążę :D
 
Do góry