reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

20-21 maja, mam nadzieję, że się uda, bo 21 maja są urodziny męża więc to byłby najlepszy prezent
Tak jak moja mama 21 maj 😁
Dziewczyny mam pytanie, czy suplementowalyscie jakoś szczególnie podczas starań witaminę d3 czy dopiero w ciąży? Orientujecie się czy to może mieć wpływ na powodzenie starań? 🤔 endokrynolog na jutrzejsza kontrolna wizytę kazała mi jeszcze zbadać poziom i zobaczymy co powie, ale przy normie 30-100 mam tylko 33 wiec chyba niezbyt wspaniały wynik 😞 tsh spadło czyli to ok ale ciekawe co z ta witamina.
Ja suplementuje cały rok witd3 2000. Jak byłam z córką w tamtym roku na blinasie to lekarka powiedziała że mamy tu tak mało słońca że cały rok spokojnie można suplementowac
 
reklama
Cześć. Niestety witam się ponownie... 7.12 łyzeczkowanie. 15.04 pozytywny test I dużo radości, po 2ke dzieci już mam i gin mi powiedział, że takie jednorazowe poronienia się zdarzają. A teraz mam powtórkę z rozrywki. Tydzien temu na IP (plamienia) żywą ciaza 6+0, wczoraj na USG brak tętna ciaza 6+4 🥺. Jeszcze się ludze, że może na IP babka się mylila i tego tętna też nie było bo tak szybko mnie badała... Czekam na wyniki beta HCG. Jak jutro powtórzę to jeśli spada to nie muszę czekać 48h tylko jutro będzie to widać nie? Jeśli się niestety potwierdzi to wiecie gdzie mogę oddać kosmowke do badania w Krakowie? Tym razem chce wiedzieć co było powodem. Ostatnio też było tętno i zarodek się zatrzymał na 6+3 :(
 
A masz jakieś objawy poronienia? Może tak być że beta jeszcze rośnie a mimo tego zarodek obumarł. Moim zdaniem nie ma sensu robić bety. Jeśli masz wątpliwości to poczekaj kilka dni i idź na ponowne usg.
Cześć. Niestety witam się ponownie... 7.12 łyzeczkowanie. 15.04 pozytywny test I dużo radości, po 2ke dzieci już mam i gin mi powiedział, że takie jednorazowe poronienia się zdarzają. A teraz mam powtórkę z rozrywki. Tydzien temu na IP (plamienia) żywą ciaza 6+0, wczoraj na USG brak tętna ciaza 6+4 [emoji3064]. Jeszcze się ludze, że może na IP babka się mylila i tego tętna też nie było bo tak szybko mnie badała... Czekam na wyniki beta HCG. Jak jutro powtórzę to jeśli spada to nie muszę czekać 48h tylko jutro będzie to widać nie? Jeśli się niestety potwierdzi to wiecie gdzie mogę oddać kosmowke do badania w Krakowie? Tym razem chce wiedzieć co było powodem. Ostatnio też było tętno i zarodek się zatrzymał na 6+3 :(
 
A masz jakieś objawy poronienia? Może tak być że beta jeszcze rośnie a mimo tego zarodek obumarł. Moim zdaniem nie ma sensu robić bety. Jeśli masz wątpliwości to poczekaj kilka dni i idź na ponowne usg.
Dostałam skierowanie od gin. Kazał zrobić 2. Jak będzie spadać to nie będą mi kazali czekać :(. Objawów poronienia brak. Wczoraj kazał odstawić duphaston i luteine więc zanim organizm zareaguje to pewnie trochę zajmie.
 
A jakiego koloru był? Może to nic nie znaczyc i być normalne, a może świadczyć o jakiejś infekcji. Jakieś dodatkowe objawy masz?
Przezroczyste. W necie to mi wychodzi ze jakiś czop płodowy masakra wole tego nie czytać żeby się nie nakręcać. Mialam
To jednorazowo zobaczę jak jutro będzie a po za tym żadnych objawow nie pokojacych
 
Przezroczyste. W necie to mi wychodzi ze jakiś czop płodowy masakra wole tego nie czytać żeby się nie nakręcać. Mialam
To jednorazowo zobaczę jak jutro będzie a po za tym żadnych objawow nie pokojacych
Tak w necie zawsze najgorsze rzeczy piszą. Zwykły ból brzucha to zaraz rak. Najlepiej byłoby to skonsultować z ginem choćby telefonicznie chyba że masz niedługo wizytę. Choć myślę że w najgorszym wypadku to infekcja choć przy niej to albo śmierdzące upławy, szare, zielone itd.
Ja ogólnie w ciąży miałam mega dużo takiego mlecznego śluzu albo właśnie przezroczystego
 
reklama
Do góry