reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wow jesteś pierwszą osobą na tym forum której zrobili ANA4, cena zdecydowanie lepsza niż ANA2+ANA3.
Ja z takim wynikiem zaszłam w zdrowa ciążę bez leków. Ale są tu dziewczyny, które szły z nim do reumatologa i brały leki.
Uspokoiłaś mnie, dziękuję :) W przyszłym tygodniu kładę się do szpitala na diagnostykę i jeśli tam niczego nie znajdą, to jeszcze pójdę do immunologa/reumatologa.
O ANA4 powiedziała mi przemiła pani z infolinii. Jest to oszczędność ok 50 zł :)
 
reklama
No to na pewno z powodu tej długiej przerwy taki wynik wysoki. Sprawdź jutro po krótszej przerwie i zobaczysz ;)


Haha, to się Kochana zbieraj, bo zostało ci nie całe 12h :p no chyba że cie zaskoczy jak Kasię wczoraj ;)


Potwierdzam. Jeśli przepływy byłyby złe to od razu byłoby cc. U mnie tak było. Byłam w szpitalu bo tętno małej wyszło bardzo wysokie. W czwartek na ktg wyszło wysokie tętno ale usg I przepływy dobre. Moja gin pozwoliła iść do domu i kazała wrócić następnego dnia. Pojechalam już spakowana. W piątek to samo - na ktg wysokie tętno ale usg w porządku. Zostałam na oddziale. Miałam jeszcze 3 ktg I raz wychodziło wysokie tętno, raz w normie. W sobotę rano usg na którym lekarka (mloda) probowala 40 minut sprawdzić przepływy. Ja już tam odpływałam bo nie da się tyle.lezec na plecach w 38tc. W końcu powiedziała że przepływy są nie tak i idzie skonsultować z lekarzem. Było tuż po 10.00. Zaraz do mojej sali przyszedł lekarz że jest zagrożenie życia i że jeśli się zgadzam to robią cc. O 11.06 mała była na świecie, a tylko dlatego tak "długo" że pół godziny czekaliśmy aż anestezjolog skończy poprzednia operacje i przyjdzie do mnie (to bała sobota wielkanocna wiec mniej osób na dyzurze)
Fajnie by było 😃
@mohaaa mało czasu Ci na maj zostało [emoji1787]

Do kogo się umówiłaś?
A do kogo w luxmedzie poszłaś??? Właśnie ja przy kolejnej ciąży też się zastanawiam czy wracać do P bo jednak u niego bez problemu wszystkie leki na tarczyce, na immunologie więc nie muszę latać po innych lekarzach. A nie wiem jak by było u innych ginekologów.
Byłam u Sławomira Matkowskiego. Bardzo fajny lekarz, szkoda tylko ze prawie 2h obsuwy :D
@Paula919191 z jednej strony fajnie tak jak mówisz, z drugiej np. Heparyny on mi nie wypisuje z kodem, wiec płace 100% 😐 będziemy się martwić jak będą kolejne ciąże :D
 
Fajnie by było 😃


Byłam u Sławomira Matkowskiego. Bardzo fajny lekarz, szkoda tylko ze prawie 2h obsuwy :D
@Paula919191 z jednej strony fajnie tak jak mówisz, z drugiej np. Heparyny on mi nie wypisuje z kodem, wiec płace 100% 😐 będziemy się martwić jak będą kolejne ciąże :D
Słuchaj wlasnie odpaliłam aplikacje luxmedu, tego lekarza o którym piszesz nie widzę na liście ginekologów ale zobacz kto jest! - nasz lekarz 🤣 i teraz ciekawa jestem czy gdybym do niego chodziła z luxmedu to byłoby takie samo podejscie jak prywatnie
Screenshot_2021-05-31-15-16-18-673_pl.luxmed.pp.jpg
 
Czy ktoś miał taki niski progesteron na początku ciąży a ciąża był zdrowa? Pomóżcie nie wiem co robić. Zwariuję a lekarz zadzwoni za 2,5 h
 
@Gonzi ten przyrost wygląda jak prawidłowy ale to jeszcze nic może nie znaczyć. To endometrium cienkie. Nie wiem co poradzić :( ja bym pewnie brała leki i np. duphaston ale o tym wszystkim musi decydować lekarz :(
 
Ja bym wzięła. W ostatecznym każe Ci odstawić. Beta przyrosła bardzo ładnie więc ja bym zaryzykowała
Dzięki. Poczekam te 2 h na telefon i mam nadzieję że Pan Doktor mnie podniesie na duchu bo był bardzo na nie. Nie wierzył w przyrost itp
 
Może warto w razie czego skonsultować się jeszcze z kims?
Nie chce Ci dawać nadziei żebyś później nie cierpiała bardziej.
Ja znam z tego forum przypadki bardzo krwawych ciąż i nieustających potopów, które teraz są zdrowymi dziećmi więc wszystko jest możliwe.
Natomiast Ty już niewiele możesz zrobić, albo ciąża jest zdrowa i przetrwa albo nie [emoji17]
Dzięki. Poczekam te 2 h na telefon i mam nadzieję że Pan Doktor mnie podniesie na duchu bo był bardzo na nie. Nie wierzył w przyrost itp
 
reklama
Słuchaj wlasnie odpaliłam aplikacje luxmedu, tego lekarza o którym piszesz nie widzę na liście ginekologów ale zobacz kto jest! - nasz lekarz 🤣 i teraz ciekawa jestem czy gdybym do niego chodziła z luxmedu to byłoby takie samo podejscie jak prywatnie
Zobacz załącznik 1277424
Haha, to prawda, od jakichś 2 miesięcy może pracuje w luxmed. Mi powiedział, ze na początku kobiety zaczęły do niego przychodzić w sprawie niepłodności do luxmed, a on im odpowiadał, ze tu nie leczy, tylko prywatnie. W luxmed ma za mało czasu na wizytę itd.
a co do tamtego gina, to moja koleżanka tez go dziś nie znalazła na liście, a potem zmieniła wyszukiwania i wybrała prowadzenie ciąży i wyskoczył
 
Do góry