reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Gonzi Popieram @Magdusia88 i też bym z progesteronem spróbowała. Zapewne czeka Cię teraz badanie bety aż do wyjaśnienia sytuacji - max za 9 dni jeśli beta będzie rosła pęcherzyk powinien pojawić się w macicy. Moim zdaniem nie ma co od razu wyrokować ciąży pozamacicznej, bo równie dobrze może to być ciąża biochemiczna i beta zaraz zacznie spadać. A kto wie - może zdarzy się cud i kropek zadziwi naszą wiedzę o naszych organizmach ;-)
 
reklama
@Gonzi Popieram @Magdusia88 i też bym z progesteronem spróbowała. Zapewne czeka Cię teraz badanie bety aż do wyjaśnienia sytuacji - max za 9 dni jeśli beta będzie rosła pęcherzyk powinien pojawić się w macicy. Moim zdaniem nie ma co od razu wyrokować ciąży pozamacicznej, bo równie dobrze może to być ciąża biochemiczna i beta zaraz zacznie spadać. A kto wie - może zdarzy się cud i kropek zadziwi naszą wiedzę o naszych organizmach ;-)
Dzięki. Po prostu zastanawiam się czy tak niski prog nie jest już wyrokiem dla tej ciąży. Nigdy nie interesowałam się tym i nie czytałam. Teraz boje się cokolwiek czytać 🥺
 
No dziwna sytuacja. Jeszcze ten cykl był dziwny. W 2-6 dc dostalam aromek. W 10 dc 8.05 byly 2 pecherzyki dominujace na usg dostalam zastrzyk na pekniecie. W 12 dc pecherzyk z prawej strony pękł a z lewej nadal był. Między 15-24 dniem cyklu brałam luteinę. W 20 dc na usg pecherzyk lewy byl w trakcie pękania. W 25 dc test negatywny.
No i potem 3 dni po terminie miesiaczki test pozytywny, beta z krwi 14,85. Przed badaniem z krwi zaczelo sie juz krwawienie. Teraz beta 91 w luxmed, w klinice 104. Ehh
Czyli te pęcherzyki pękły jakby w innym czasie ? Ale czy to znaczy że owu była jakby dwa razy ? Sorki, może głupie pytanie ale nie zrozumiałam
 
Czyli te pęcherzyki pękły jakby w innym czasie ? Ale czy to znaczy że owu była jakby dwa razy ? Sorki, może głupie pytanie ale nie zrozumiałam
No tak to wyglądało na usg. Po zastrzyku pękł tylko 1 pęcherzyk. A ku mojemu zdziwieniu na usg w 20 dc ( na ktore poszlam tylko dlatego ze mialam wizyte w sprawie inseminacji czerwcowej a w cenie jest usg) pani znalazla lewy pecherzyk i powiedziala ze jest w trakcie pekania.
Zdziwilo mnie to bo bralam luteine i myslalam ze ona hamuje owu.
 
Niski progesteron może utrudnić zagnieżdżanie zarodka w macicy. Do tego cienkie endometrium - no nie wygląda to optymistycznie.
No u mnie jeszcze te kiry implantacyjne wyszly slabo. Mialam brac od pozytywnego testu wedlug Pasnika accofil i encorton. Ale nic nie wzielam bo zaczelam krwawic
 
A tak, Matkowski ma super opinie. Przyjmuje prywatnie na Morenie. Moja kumpela się u niego leczy. Fajnie udało Ci się trafić bo terminy odległe w luxie.
No właśnie widziałam na znanym lekarzu. A dziś rano jeszcze sprawdzałam czy jeszcze jakiś termin się zwolnił i był kolejny na 8 rano dziś. Także pewnie kobiety odwołują na ostatnia chwile i można czasem coś wyhaczyc
 
reklama
Tak dokładnie. Bo w klinice zrobiłam drugą. Ja wątpię że beta będzie ujemna bo testy sikane chyba też mają jednak jakąś swoją czułość a jednak wychodziły coraz mocniejsze... ja to już się gubię nie wiem co byłoby najlepsze. A to endometrium 5 to serio lipa która przekreśla wszystko? Bo ja nie wiem jakie powinno być na początku ciąży...
a jeszcze możecie mi powiedzieć bo zapomniałam zapytać lekarza a sam też nic nie mówił. Czy taka beta rosnąca oprócz pozamacicznej może oznaczać np puste jajo?
No ja w 2giej fazie zaraz po owu miałam 6mm I było za cienkie na zagniezdzenie - ponoć minimum to 8mm. Dostałam duphaston i się zwiększyło- zarodek był bardzo ładnie zagiezdzony tym razem :(
 
Do góry