reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiesz, lekarzem nie jestem, ale dostinex sie odstawia w ciąży, bo w ciąży rośnie naturalnie poziom prolaktyny.
A meta to kontrowersyjny temat. Ja będę brała w ciąży. Ale lekarze w Polsce najczęściej każą odstawić. Nie wiem jak pasnik.
Ja bym nie odstawiala
No właśnie wiem z tą prolaktyną a z drugiej strony kiedyś czytałam że też niw można jej odstawiać nagle i teraz nie wiem szczerze mówiąc 🙈
 
reklama
To w środę poproszę Cie o rzucenie okien na wyniki badań. Oczywiście do lekarza też mam wysłać ale pewnie da znać po „jakimś” czasie. A stres będzie u mnie duży na pewno.
Nie ma problemu, wrzucaj ;) jakby coś to mnie oznacz, bo mogę nie być na bieżąco ;)

Jezuuu to czemu ja taki progesteron wysoki miałam na początku ciąży? przed okresem 25 nG a w 8 tyg ciąży miałam 51ng już jak brałam ten duphaston. I jak zapytałam tego śmiesznego niby najlepszego w mieście ginekologa czy to nie za dużo to powiedział że to przez duphaston i mam zmniejszyć dawkę. W ogóle miałam fajny ten progesteron i bez dupka no ale brałam jak kazał. Czy np. za wysoki progesteron świadczy o czymś złym w ciąży ?
Czasem kobiety tak mają ;) czasem na początku ciąży już w 4 czy 5tc mają po 50. Wysoki poziom jest jak najbardziej okej, wtedy dupek zbędny. Ale on w badaniu nie wychodzi ;)

Dziewczyny właśnie zdałam sobie sprawę że zapomniałam zapytać lekarza o dostinex ( biorę 1/4 tabletki na tydzień) i metforminę ( jedna tabletka 750 dziennie). Czy brać czy odstawiać? 🙈
Dostinex w ciąży zbedny, ale meta lepiej żeby była. Poczekaj spokojnie spokojnie konsultacji z lekarzem :)
 
Dziewczyny właśnie zdałam sobie sprawę że zapomniałam zapytać lekarza o dostinex ( biorę 1/4 tabletki na tydzień) i metforminę ( jedna tabletka 750 dziennie). Czy brać czy odstawiać? 🙈
Czytałam artykuły I publikacje naukowe o metforminie i niby się nie odstawia ale wolałabym się skonsultować z lekarzem.
 
@Gonzi ja wchodzę na ten wątek, żeby zobaczyć co u ciebie, takie emocje, że szok, a co dopiero ty!! Nie trać nadziei! Jesteś silna kobieta, niejedna by odpuściła i płakała ale ty idziesz jak burza to chyba Ci nawet już pisałam. Kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Do góry