reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@izzy_j Ty jeszcze na ten moment nic nie przekreślaj. Fakt - przyrost bety marny, ale natura lubi płatać figle. Poczekaj do wizyty u swojego lekarza. To wypowiedź lekarza z netu: "Do 5 tygodnia ciąży przyrost hormonu nie powinien być niższy niż 66% w ciągu 48 godzin. Później przyrost stężenia beta HCG ulega zwolnieniu, dlatego podane przez Panią wyniki nie mogą być dokładnie zinterpretowane. W obecnej sytuacji wskazane byłoby powtórzenie badania USG za 10-14 dni, w celu uwidocznienia zarodka."
Może i Ciebie czeka niespodzianka?
mogę się mylić, ale @izzy_j ma za sobą tyle stresu, ze woli się miło rozczarować niż dalej liczyć te przyrosty (chyba każda z nas tu ma nadzieje, ze we wtorek jej los się odmieni).
A w tej sytuacji teraz wiedza, ze są jeszcze możliwości i to nie koniec daje jakaś ulgę- przynajmniej mnie dawała.
@izzy_j co do specjalistów to nie ma jednego- nie łudź się. Kto inny ogarnia immunologie (do polecenia jest 4 plus może Jerzak, ale najlepszy jest Malinowski), kto inny in vitro, a jeszcze kto inny krzywe i cukry (to tez kilka osób w Polsce, które ten temat ogarniają pod katem niepłodności, w tym poronień), i endo tez warto mieć osobno 🙈
Ty na razie bierz leki i tez nie przekreslaj trzeciego transferu- może warto spróbować bez zmiany lekow lub z lekka tylko modyfikacja. A potem iść w dalsza diagnostykę.
 
Czesc dziewczyny!
Czy w kolejnej ciazy po poronieniu powinnam sie wybrac wczesniej do lekarza. Pare dni temu zrobilam test i wyszedl pozytywny, wychodzi ze jestem w 4T3D i zapisalam sie na wizyte za dwa tygodnie. Przy poprzedniej ciazy nie udanej od czwartego tygodnia co pare dni chodzilam do lekarza na usg, slyszac, ze slabo to wyglada i tak do 9 tygodnia, az ciaza obumarla. Chcialabym sobie odpuscic troche stresu, ale nie wiem czy 6 tydzien to za pozno na pierwsza wizyte?
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Czy w kolejnej ciazy po poronieniu powinnam sie wybrac wczesniej do lekarza. Pare dni temu zrobilam test i wyszedl pozytywny, wychodzi ze jestem w 4T3D i zapisalam sie na wizyte za dwa tygodnie. Przy poprzedniej ciazy nie udanej od czwartego tygodnia co pare dni chodzilam do lekarza na usg, slyszac, ze slabo to wyglada i tak do 9 tygodnia, az ciaza obumarla. Chcialabym sobie odpuscic troche stresu, ale nie wiem czy 6 tydzien to za pozno na pierwsza wizyte?
Gratulacje przede wszystkim 😊 mi lekarz w każdej ciąży mówił żeby nie przychodzić wcześniej niż w 8 tyg bo wtedy będzie już na bank coś widać. Teraz po poronieniu jak pytałam lekarza kiedy przyjść jak zajde to powiedział też że 7-8 tydzień
 
Do góry