reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Oj ja tez nie mogę powiedziec, ze siedzę spokojnie… Jak sobie pomyśle o tym luzie pierwszej ciazy i błogiej nieświadomości, magia. Nie dałabym rady wszystkich obaw wypisać na jednej kartce A4, tyle ich jest :D U mnie zero bolu piersi, żyłek itd, może to będzie brzmiało smiesznie, ale przed oboma pozytywnymi testami w życiu, miałam ból ucha i teraz śmialiśmy się z mężem, ze wywołam te kreskę, ciężko mi uwierzyć, ze znów wyszło przy pierwszej próbie, to powoduje jeszcze większe schizy. Może tym razem wybiorę się na betę… nigdy nie robiłam :o Kiedy planujesz? Jakoś po terminie @? Trzymam kciuki za Ciebie tez, mocno.
Na objawy nie ma co patrzeć. Moje piersi w każdej ciąży czy to donoszonej czy ostatniej która poroniłam-nie bolały, a żylki pojawiły się w pierwszej ciąży dopiero pod koniec ciąży a w drugiej- po poronieniu jak ruszyła laktacja.
Super że wyszło za pierwszym razem, widocznie organizm był gotowy na ciążę. U mnie pierwsza ciąża za pierwszym razem a dwie kolejne zachodziłam do 3cyklu max.
Teraz się nie denerwuj i cierpliwie czekaj do wizyty. Na początku jest stres, zaglądanie czy nie ma krwi...ale z każdym dniem jest lepiej. Ja teraz kończę 6 tydzień i dopiero teraz pojawiają się jakiekolwiek dolegliwości: lekkie zawroty głowy i nudności, ale są tak delikatne że praktycznie nieodczuwalne. Cały czas mówię sobie że jest dobrze: nie ma plamien, temperatura podwyższona, czuje się dobrze i byle do 6 września do wizyty . Ale czemu miałoby być źle? Chyba wszystkie już wyczerpalysmy limit pecha...

Aha i co najdziwniejsze że czasami czuję się jakbym zaraz okres miała dostać, takie lekkie cmienie w podbrzuszu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale super, trzymam kciuki moooocno!!! [emoji846]
Oj ja tez nie mogę powiedziec, ze siedzę spokojnie… Jak sobie pomyśle o tym luzie pierwszej ciazy i błogiej nieświadomości, magia. Nie dałabym rady wszystkich obaw wypisać na jednej kartce A4, tyle ich jest :D U mnie zero bolu piersi, żyłek itd, może to będzie brzmiało smiesznie, ale przed oboma pozytywnymi testami w życiu, miałam ból ucha i teraz śmialiśmy się z mężem, ze wywołam te kreskę, ciężko mi uwierzyć, ze znów wyszło przy pierwszej próbie, to powoduje jeszcze większe schizy. Może tym razem wybiorę się na betę… nigdy nie robiłam :o Kiedy planujesz? Jakoś po terminie @? Trzymam kciuki za Ciebie tez, mocno.
 
Ale szczerze mówiąc, ta cienka kreska daje trochę nadziei… w poronionej ciazy 1 dzień PO terminie spodziewanej miesiączki moj test wyglądał podobnie… bardzo cienka linia (fotka nizej), to był 22.03, gdzie moj poprzedni okres to 16.02. Ta wczesna kreska trochę daje mi nadziei na zdrowszą ciąże… przynajmniej ten pierwszy etap.
super 😍 trzymam kciuki i cichutko gratuluję ❤
 
Wrzucę te fotkę ale kurcze jedyna sensowna rzecz do zrobienia to poczekanie 3-4 dni na kolejny test, bo jednak mocno wcześnie :/ Na żywo kreska jest różowa, na zdjęciu wyglada jeszcze bardziej blado. Ostatni tydzień byłam na wakacjach i szczerze mówiąc, to te loty i statki, czasem winko mnie teraz przerażają. Nie wiem, chyba nie wierzyłam, ze to się uda w tym miesiacu.
Jak nic 2 kreski!!!
Trzymam kciuki
@outofthebox widać kreskę jak nic :)

@Katrinaka jaka kochana masz dietę ? Od dietetyka czy sama pilnujesz?
Zaczęłam stosować dzięki inspiracji jednej z nas post 16/8 i opieram się na braciach Rodzeń z YouTube
 
Wrzucę te fotkę ale kurcze jedyna sensowna rzecz do zrobienia to poczekanie 3-4 dni na kolejny test, bo jednak mocno wcześnie :/ Na żywo kreska jest różowa, na zdjęciu wyglada jeszcze bardziej blado. Ostatni tydzień byłam na wakacjach i szczerze mówiąc, to te loty i statki, czasem winko mnie teraz przerażają. Nie wiem, chyba nie wierzyłam, ze to się uda w tym miesiacu.
Ja bym nie wytrzymała kilka dni i sprawdziła już jutro 🙈😄
Duzo szczęścia zdrówka i siły ❤
 
reklama
Dziękuje za wszystkie życzenia i trzymane kciuki, podchodzę ostrożnie, ale mam nadzieje, ze coś nam się tu wykluje :D

Ja bym nie wytrzymała kilka dni i sprawdziła już jutro 🙈😄
Duzo szczęścia zdrówka i siły ❤
Jako najbardziej niecierpliwa osoba na świecie - chętnie, ale tez boje się robić za dużo jeszcze przed tym terminem @, w ogóle czuje się trochę niekomfortowo „już wiedząc”, to jakoś za wcześnie :D Mam jeszcze dwa takie same Facelle, wiec w sumie chyba się skuszę rano xd
 
Do góry