reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Znając mnie pewnie będę z tych zwijających się z bólu 😅 po zabiegu też mnie mocno bolało.

Mój lekarz powiedział, że jeśli głowa, serce i macica są gotowe to można się starać.
Wydaje mi się, że serce i głowa są gotowe, bo nie czuję jakbym miała jakąś traumę. Tęsknię tylko za byciem w ciąży.
Ale właśnie co z tą macicą. Wg lekarza lepiej odczekać kolejny cykl.
Czy to może chodzić o to żeby np hormony wróciły do normy? Albo szyjka macicy po zabiegu nie jest jeszcze tak domknięta i mogę znowu poronić?
To odczekaj ten cykl jeszcze. Co nagle to po diable. A jeden cykl to wcale nie tak długo. Zrelaksuj się, napij winka😊 a za miesięc z nową energią zaczniecie działać
Cześć,
Trafiając do szpitala miałam betę powyżej 70tys., kilka dni po zabiegu Beta wynosiła ok 1300, a tydzień później już ok 170.
czekam z utęsknieniem aż spadnie do 0 i aż dostane okres.
zrobiliśmy badania genetyczne i wychodzi na to, ze genetycznie było wszystko ok. Niestety poznaliśmy tez płeć dziecka :( Jakoś tak człowiekowi trudniej jak zna płeć. Czekam jeszcze na badania histopatologiczne ze szpitala. Człowiek chce uporczywie poznać przyczynę, choć nie jest to do końca możliwe.
Moje pierwsze pytanie po poronieniu było o płeć. Całą ciążę czułam że chłopca noszę a tu dziewczynka. Mój mąż tak bardzo chciał drugą córkę . Teraz też czuje że będzie chłopak, choć (zabrzmi to głupio) chciałam córeczkę, bo jakoś tak bym czuła, że ten aniołek wrócił z nieba. Ale nieważne co, ważne żeby zdrowe i urodzone nie wcześniej niż w 36 tyg. Więcej życzeń nie mam 😁
 
reklama
Hej dziewczyny...dziś wypada dzień okresu, którego narazie nie widać, ale piersi bolą od kilku dni (przy ostatniej ani troche nie bolały) więc pozostaje czekać..ale jestem dziwnie spokojna. W tamtym miesiącu płakałam,że okres jednak przyszedł a dziś...co będzie to będzie. Tańcze właśnie nad garnkami ;)
Chyba chwila odpoczynku w domu dała mi naprawde dużo. Buziaki i gratulacje wszystkim pozytywnym 💙
 
A ja właśnie zaczęłam 1dc i 6 cykl starań po zabiegu 😣 Miałam wielką nadzieję, krótkie wczasy w trakcie starań i dupa. Ogarnia mnie złość i bezsilność bo zaczyna się wrzesień, a we wrześniu zaczęliśmy starania i rok później dalej nic... Nigdy nie przypuszczałam że będę mieć takie problemy :( I właśnie w tym wrześniu spróbuję namówić mojego mż do badania nasienia, później kolejna wizyta u gin. Plan jest, więc jak emocje opadną to w końcu zasłużone wakacje, a później działamy!
Przerabiam to samo 😘 najpierw 2 lata starań, badania i w sumie brak przyczyny, nagle ciąża i poronienie ☹️ pomyślałam, że może coś ruszyło i szybko się teraz uda...zaczęłam 4 cykl starań po poronieniu i też mam ochotę płakać ☹️ nie rozumiem tego wszystkiego...jestem młoda, zdrowa, mąż też i lipa
 
Ja piszę bo muszę się wyzalic w innym temacie. Pojechaliśmy odpocząć do Bułgarii, 2go dnia córka złapała zapalenie pęcherza a wieczorem syn gorączka... 2 dni w hotelu... dziś wyszliśmy pierwszy raz na miasto i zgubiliśmy klucz do hotelu... Od 20tu lat nic nie zgubiłam... taki dół że szkoda gadać...
 
reklama
Do góry