reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mój lekarz nie odbiera. Zapomniałam na śmierć zrobić wczoraj zastrzyk z heparyny ,myślicie że mogło to zaszkodzić ?
Wczoraj gdzieś czytałam (też będę musiała brać heparynę w ciąży więc to u mnie taki temat na.czasie ) że jak jeden dzień się zapomni to nic się nie stanie. Niby ona 2 dni w organizmie zostaje, czy działa? Jakoś tak to było napisane. Takze myślę że spokojnie kochana
 
reklama
Dziewczyny ja z tymi cukrami to jestem po prostu głupia ... Nie ogarniam tego. Mam stwierdzona IO ale taka dość niewielka. Nie pilnuje diety z niskim IG. Ostatnio dietetyk kazała mi sprawdzać cukier na czczo i po 2 h. Na czczo miałam 75-85, natomiast po 2h 90-95, raz po obiedzie gdzie zjadłam frytki było 123. Dietetyk stwierdziła że w ogóle nie pilnuje diety, że te cukry złe i że mam się zmobilizować... Czy na prawdę to źle wygląda po tych 2h? Już na końcówce ciąży to nie gotuje nawet, jem to co jest w domu.
 
Dziewczyny ja z tymi cukrami to jestem po prostu głupia ... Nie ogarniam tego. Mam stwierdzona IO ale taka dość niewielka. Nie pilnuje diety z niskim IG. Ostatnio dietetyk kazała mi sprawdzać cukier na czczo i po 2 h. Na czczo miałam 75-85, natomiast po 2h 90-95, raz po obiedzie gdzie zjadłam frytki było 123. Dietetyk stwierdziła że w ogóle nie pilnuje diety, że te cukry złe i że mam się zmobilizować... Czy na prawdę to źle wygląda po tych 2h? Już na końcówce ciąży to nie gotuje nawet, jem to co jest w domu.

Wydaje mi się, że trochę przesadza, według mnie ładne są te wyniki
 
reklama
Wydaje mi się, że trochę przesadza, według mnie ładne są te wyniki
Dzięki , też tak to odebrałam bo te cukry mierzone byly po posiłkach na pewno nie z niskim IG...
Dlatego nie rozumiem tego zupełnie. Jeszcze napisała że mój synek jest duży bo nie pilnuje diety... Fakt, jest duży ale od pierwszego USG jest większy niż wynikało z OM. I tak mnie wpędziła w poczucie winy tydzień przed porodem :(
 
Do góry