reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja tak teraz się czuje trochę ze strony męża. Wczoraj mieliśmy trzeci dzień działać bo w poniedziałek był test owulacyjny pozytywny i zasnęło nam się a rano nie było czasu. I mąż już wkurzony że jak mogliśmy zasnąć że jak nie wyjdzie to pewnie przez niego ale ja też mam jakoś wywalone na to ostatnio...takie jego głupie gadanie 🤷 Mówię mu że owu miałam chyba we wtorek i jak miało zaskoczyć to zaskoczyło a jak nie to zaskoczy w następnym miesiącu i też będzie dobrze. Ale no takie ciśnienie ma że szok. A ja się bardziej cieszę z tych zbliżeń a on by chciał już efekt.
O tak skąd ja to znam, do tego ciągle pytania była/ nie było? Kiedy będzie? Oni nie rozumieją czasem, że to loteria, na usg widać pecherzyk, za 2 dni go nie ma, albo już na drugi i ciężko trafić w złotą godzinę. Musialabym z sondą do usg chodzić 24 godziny na dobe wiadomo gdzie włożoną. 😅 Ale ok, umówiliśmy się, że ten miesiąc kompletny luz jedziemy wypocząć i nie myślimy w ogóle o testach, monitoringach... 😇 Mi już jest lepiej, że mam miesiąc odpoczynku od pobierania krwi i usg.😁
 
A bierzesz witaminę C? Dodatkowo warto sięgnąć po kiszonki.
Biorę dodatkowo witaminę C (w żelazie tez mam witaminę C) o takim przedłużonym uwalnianiu. Pije sok z kiszonych buraków, jem ogórki kiszone i kapustę kiszona - praktycznie nie ma dnia bez czegoś kiszonego.
 
Cześć dziewczyny, wróciłam do Was. Długo się tą ciążą nie nacieszyłam. Poronienie zatrzymane. Brak akcji serca.
To tak jak ja. Zostałam na tym wątku jedną nogą, widać nie bez powodu. Drugi raz, po roku, poronienie zatrzymane, wczoraj już nie usłyszałam serduszka :( Sojka, odeszłyśmy w podobnym czasie i wracamy dokładnie w tym samym... 😔
 
reklama
Do góry