reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie wiem, czy wiesz, ale obecnie przy hipotrofii podaje się heparynę na lepsze przepływy. Jeśli od początku miałaś problemy, tym bardziej bralabym heparynę. Raczej nie zaszkodzi, a pomóc moze
Tak jasne, że będę brała ta heparynę w ciąży. Jakoś zacisnę zęby i damy radę.
Wiesz ta ciążę gdzie u małej podejrzewali hipotrofie miałam 6 lat temu. Te badania na trombofilie itd. były mało znane. Pamiętam że w 28 tyg. Lekarka stwierdziła że mała za mało przybiera na wadze i właśnie było podejrzenie hipotrofii. Ale wyszstkie badania, przepływy miałam idealne. Jedyne co to miałam anemię praktycznie od początku ciąży.
Potem się okazało że USG się o ponad 500g pomyliło i wszystko dobrze się skończyło
 
reklama
Dziewczyny, pytanie mam... Ciąża zatrzymała się na 6 tygodniu. Dziś mija 8 tydzień ciąży i nie mam żadnego krwawienia. Myślicie żeby jeszcze czekać czy w poniedziałek jechać do szpitala?
 
Dziewczyny, pytanie mam... Ciąża zatrzymała się na 6 tygodniu. Dziś mija 8 tydzień ciąży i nie mam żadnego krwawienia. Myślicie żeby jeszcze czekać czy w poniedziałek jechać do szpitala?
Ja chodziłam miesiąc z zatrzymaniem i nic się samo nie zaczęło. Takze wg mnie szpital, ale jak Ci poniedziałek nie pasuje, to pewnie dwa dni różnicy nie zrobią.
 
Dziewczyny, pytanie mam... Ciąża zatrzymała się na 6 tygodniu. Dziś mija 8 tydzień ciąży i nie mam żadnego krwawienia. Myślicie żeby jeszcze czekać czy w poniedziałek jechać do szpitala?
A nei mówił lekarz ile maksymalnie możesz czekać? Mi dał 2tyg żeby coś samo ruszyło, ale to dopiero parę dni minęło :(
 
A nei mówił lekarz ile maksymalnie możesz czekać? Mi dał 2tyg żeby coś samo ruszyło, ale to dopiero parę dni minęło :(
Mi powiedział, żeby max do środy... Ale tak bardzo nie chcę iść do szpitala, bo mi zrobią łyżeczkowanie i będzie po ptakach... Znowu kilka miesięcy czekania... A ja już mam coraz mnie czasu. Nie chcę żeby mnie z babcią mojego dziecka mylili...
 
Mi powiedział, żeby max do środy... Ale tak bardzo nie chcę iść do szpitala, bo mi zrobią łyżeczkowanie i będzie po ptakach... Znowu kilka miesięcy czekania... A ja już mam coraz mnie czasu. Nie chcę żeby mnie z babcią mojego dziecka mylili...
Ale lekarz widział rozpulchniona i otwierająca się szyjkę? Jak nie to marne szanse, żeby na tym etapie organizm się połapał, że dziecko nie żyje. Może inny szpital - taki gdzie podają kilka dni tabletki?
@olka11135 Wy jesteście z @Sojka z jednego miasta? Może jej doradzisz ten Twój szpital?
 
reklama
Ale lekarz widział rozpulchniona i otwierająca się szyjkę? Jak nie to marne szanse, żeby na tym etapie organizm się połapał, że dziecko nie żyje. Może inny szpital - taki gdzie podają kilka dni tabletki?
@olka11135 Wy jesteście z @Sojka z jednego miasta? Może jej doradzisz ten Twój szpital?

Z tego co czytałam to na Żelaznej się nie spieszą z łyżeczkowaniem. Ogólnie z niczym się nie śpieszą. Ma to swoje plusy jak i minusy
 
Do góry