reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem dziewczyny po kontrolnej wizycie u swojego ginekologa. Wszystko jest okey ❤️ Szyjka piękna. Jajniki okey. Endometrium mega. Jestem po owulacji wiec czekamy na miesiączkę 😊 kamień z mojego serca!
Oczywiście „nie ma sensu robić żadnych badań” no tak, przecież nic się nie stało, to TYLKO pierwsze poronienie 🙃 O ironio!
Starać się możemy od kolejnego cyklu, nie musimy czekać. Jedyne zalecenie to takie, ze jeżeli chcemy zacząć starać się już teraz, to mam zacząć przyjmować najlepiej metylowany kwas foliowy…
 
reklama
Jestem dziewczyny po kontrolnej wizycie u swojego ginekologa. Wszystko jest okey ❤️ Szyjka piękna. Jajniki okey. Endometrium mega. Jestem po owulacji wiec czekamy na miesiączkę 😊 kamień z mojego serca!
Oczywiście „nie ma sensu robić żadnych badań” no tak, przecież nic się nie stało, to TYLKO pierwsze poronienie 🙃 O ironio!
Starać się możemy od kolejnego cyklu, nie musimy czekać. Jedyne zalecenie to takie, ze jeżeli chcemy zacząć starać się już teraz, to mam zacząć przyjmować najlepiej metylowany kwas foliowy…
No i super!!!
 
Klasyk - u mnie ginekolog nie widzi potrzeby acardu, hematolog się zastanawia a endokrynolog uważa, że od starań powinnam brać. I bądź tu mądry.
A jaka ferrytyna Ci wyszła?
Masakra jakaś co lekarz to opinia. Mój gin mówi że od pozytywnego testu acard i heparyna a genetyk że zastrzyki z heparyny to przesada,że po co na co i w ogole szkoda ich na mnie. Moja rodzinna to samo powiedziała że heparyna wskazana jak trombofilia by wyszła albo zespół a nie przy takich moich marnych mutacjach ja dawać.
A ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy dzień przed okresem i wyszła jedna wielka blada d…
Mi nawet w dniu okresu wychodziła jedna a kilka dni po dwie. Więc jest nadzieja.
Ja mam dostać okres w sobotę. Test zrobię najwcześniej w poniedziałek (jak nie przyjdzie okres) Cały ten tydzień wstaje taka zmęczona że ledwo żyje. Tak miałam w ostatniej ciąży właśnie, że tydzień przed planowanym okresem byłam tak zmęczona że z łóżka nie umiałam się podnieść.
Wczoraj w pracy też mnie tak dziwnie brzuch bolał jak na okres. Ale to za szybko. Dziś już nie boli.
Jakkolwiek by nie było będzie dobrze. Pamiętaj że jak nam się nie uda w tym cyklu to uda się w następnym😊 głowa do góry.
I podziwiam za robienie testu tak szybko bo ja bym się bała hahaha, będę odwlekać to w nieskończoność 🤣
 
Aspekt a Ty przy mthfr homo ( czy pomieszalam?)jakie masz teraz leki?
Masz jakieś publikacje na temat acardu może?

Miałam brać do starań 75 mg no i brałam 2 cykle, trochę miałam po nim zgagę. Od pozytywnego testu miałam brać 150 mg.
A w tym cyklu nie brałam i się udało, no i póki co nie zaczęłam i tak się zastanawiam co robić. Ale jakoś się boję jeszcze tego acardu.
Nie wiem czy tyle mi potrzeba.
I czy lekarz się nie wkurzy.
Nic nie wiem momentami 💁
 
Masakra jakaś co lekarz to opinia. Mój gin mówi że od pozytywnego testu acard i heparyna a genetyk że zastrzyki z heparyny to przesada,że po co na co i w ogole szkoda ich na mnie. Moja rodzinna to samo powiedziała że heparyna wskazana jak trombofilia by wyszła albo zespół a nie przy takich moich marnych mutacjach ja dawać.

Mi nawet w dniu okresu wychodziła jedna a kilka dni po dwie. Więc jest nadzieja.
Ja mam dostać okres w sobotę. Test zrobię najwcześniej w poniedziałek (jak nie przyjdzie okres) Cały ten tydzień wstaje taka zmęczona że ledwo żyje. Tak miałam w ostatniej ciąży właśnie, że tydzień przed planowanym okresem byłam tak zmęczona że z łóżka nie umiałam się podnieść.
Wczoraj w pracy też mnie tak dziwnie brzuch bolał jak na okres. Ale to za szybko. Dziś już nie boli.
Jakkolwiek by nie było będzie dobrze. Pamiętaj że jak nam się nie uda w tym cyklu to uda się w następnym😊 głowa do góry.
I podziwiam za robienie testu tak szybko bo ja bym się bała hahaha, będę odwlekać to w nieskończoność 🤣
W każdej mojej ciąży (3) test wychodził mi dzien przed :) Ale masz racje, jak nie teraz to następnym razem.
Trzymam za to kciuki żeby twoje spanko było spowodowane pasażerem na gapę ;)
 
reklama
Do góry