reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Na razie nie planowałam robić dodatkowych badań, ale mam mętlik w głowie, czy iść do innego lekarza. Chciałabym się obudzić za pół roku.
 
reklama
Hej dziewczyny, czy któraś z Was miała już styczność z takimi badaniami i mogłaby
Screenshot_20220322-074347_Office.jpg
napisać, czy wszystko ok? Wizyta u lekarza w piątek, a ja już jak na szpilkach... 😅
 
Nie pamiętam czy pytałam - ale jak Ci się udało te 14kg zgubić. No ja na tyle wciąż mam plan, ale póki co to niewiele waga rusza.
Dziś na wadze to było nawet minus 15 ;) ale do rzeczy - liczyłam kalorie (diety pudełkowe dla mnie to była masakra, nie za wiele dały), ważyłam etc. Nie glodzilam się, ale jadłam wszystko i sporo zachcianek etc. I ruch - 2-3 razy w tygodniu, jak otworzyli to zajęcia, plus bieganie, rower.

I jedna ważna rzecz - ja mam tak, że w środku cyklu mam plus 2 kg. I potem to schodzi.

Kluczem to robienie tego krok po kroku...
 
Dziewczyny, dziś pink płytkowy też lekko zabarwiony, ale nie mocniej niż wczoraj... muszę wyrwać się z pracy na betę 🥰 trzymajcie kciuki 🥰🥰🥰

@aspekt który u Ciebie tydzień? Znasz płeć?

@sadness35 czyli będziemy obie jak dobrze pójdzie listopadówkami ;)?
U mnie beta rośnie ładnie, dzisiaj zaczęłam 5 tydzień. Leć na betę i dawaj znać koniecznie ❤
 
A nie możesz się zwrócić do lekarza u którego prowadziłaś wcześniej ciążę? Czy też był taki dziwny
Myśle o tym, ale ma to dużo minusów a kusi mnie żeby jednak wziąć lekarza ze szpitala uniwersyteckiego (ale rozsądek i doświadczenie podpowiada, że to może tylko wprowadzić zamęt).
 
reklama
Hej dziewczyny, czy któraś z Was miała już styczność z takimi badaniami i mogłaby Zobacz załącznik 1381629napisać, czy wszystko ok? Wizyta u lekarza w piątek, a ja już jak na szpilkach... [emoji28]
Nie widzę cytomegalii igg


@Mamafasolki U mnie 12tc. Nie robiłam nipt więc nie znam płci, nawet nie prosiłam o wróżby z USG. Z pierwszym dzieckiem na tym etapie lekarz powiedział że chłopiec i się sprawdziło. Ale z drugim też że chłopiec a jest dziewczynka. Z trzecim tematu nie było, bo lekarz oglądał powikłanie ciąży, chociaż ja miałam wrażenie, że dziewczyna i się potwierdziło, ale nawet nie na połówkowych, bo na połówkowych ułożenie+mało wód nie pozwoliło ocenić dolnej części ciała, nawet sprawdzić, czy sa nogi. Teraz chciałam żeby jak najszybciej skończyło się to USG :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry